Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az osztálytársam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam. Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tetszik az osztálytársam, de ő sok fiúnak tetszik, sajnos az osztály "vagányainak" is. Szerintem akkor lenne esélyem nála, ha kettesben tudnánk minél többet beszélgetni, de ez nem lehet, mert a többi fiú általában ott van mellette. A másik baj, hogy elég félénk is vagyok. Hogy érhetném el, hogy kettesben legyünk, és tudjunk kettesben beszélgetni?

15F vagyok, ő 15L



2013. nov. 29. 19:45
 1/7 zotanbro ***** válasza:
beszelj vele fb-n aztan hivd el vhova .
2013. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
és azt nem tudod hogy tetszel-e a lánynak? :) csak úgy érné meg próbálkozni. Mennyire vagy jóba vele ?
2013. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy tetszem-e neki, lehetséges, de nem valószínű.

Viszont mikor ketten beszélgetünk 1-2 percre (pl. egyszerre érkezünk meg az iskolába), elég jól el tudunk beszélgetni, csak ez a heti 1-2 alkalom semmire sem elég.

2013. nov. 29. 19:50
 4/7 anonim válasza:
úhh az nem jó:S úgy tűnik ebből a lányból hogy ő elég népszerű.. :S Szerintem illeszkedj be abba társaságba ahol ő van. Ha suli után mennek valamerre menj velük, hétvégi programokon legyél ott velük és próbálj minél többet beszélni vele. Szünetben ha egyedül van ülj le mellé és beszélgessetek :)
2013. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
írj rá facebookon vagy viber biztos örülne neki ha írnál. bókolj majd neki utána pedig hívd el valahova. suliba próbálj többet dumálgatni vele
2013. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"úhh az nem jó:S úgy tűnik ebből a lányból hogy ő elég népszerű.. :S Szerintem illeszkedj be abba társaságba ahol ő van. Ha suli után mennek valamerre menj velük, hétvégi programokon legyél ott velük és próbálj minél többet beszélni vele. Szünetben ha egyedül van ülj le mellé és beszélgessetek :)"


Igen, sajnos elég népszerű. A társaságba nem nagyon tudnék beilleszkedni, mert akik udvarolnak neki, eléggé bunkók az osztály többi részével, ha be is tudnék illeszkedni, nem sok esélyem lenne. Szerintem csak akkor lehetne esélyem , ha kettesben lennék. Szünetben ha egyedül van, beszélgetek vele, de ez is nagyon ritka.

2013. nov. 29. 20:02
 7/7 anonim válasza:
és ennek a lánynak a bunkók tetszenek? nehéz így az biztos.. beszélgess vele facebookon minél többet aztán szépen lassan suliba is beszélgess vele :) Csak suliba ne kerüld mert akkor azt fogja gondolni hogy facebookon irogat suliba meg hozzám se szól:D Én így venném le legalábbis. :) Legyél bátor és minden sikerülni fog! Én szurkolok!
2013. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!