Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fogalmaz ilyen ködösen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogalmaz ilyen ködösen?

Figyelt kérdés
Ha ti megkérdeznétek egy lánytól (19 éves), hogy ugye volt már barátja, és azt felelné rá, hogy "semmi komoly", majd ha rákérdeztek, hogy ezt pontosan hogyan érti, azt mondja, hogy "inkább hagyjuk", akkor ti mire gondolnátok? (Amúgy elég sokszor beszél rébuszokban, néha nem lehet kiigazodni rajta.)
2013. nov. 29. 20:41
 1/7 Moszuke ***** válasza:
elvette a szüzességét azt ott hagyta, valami ilyen lehetett
2013. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magamból indulok ki: volt, aki összeakart volna velem jönni, de én vele nem (de amúgy semmi se történt). Szóval nálam ez azt jelentené, hogy még nem volt soha senkim se.
2013. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

vagy nem volt semmi komoly.

vagy egészen pontosan semmi :D

2013. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy, hogy nem te vagy, akivel meg akarja ezt beszélni.
2013. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy még nem volt szerelmes, de volt pár kapcsolata, amiből rosszul jött ki
2013. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyrészt 3-kának van igaza !

amúgy az én olvasatomban pedig:

- volt aki tetszett neki, de kellemetlen lett a vége ( mert gondolom, kiderült, hogy a csávó nem épp volt egy főnyeremény időközben) így elég hamar vége lett/ véget vetett neki.

de amúgy miért foglalkoztat ezt téged ennyire? Engem is zavarna, ha ezt kérdeznék sokszor egymás után.

2013. dec. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mármint nem 3 hanem a 4-5 úgy értettem
2013. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!