Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ameoland kérdése:

Szerintetek mitől férfi egy férfi?

Figyelt kérdés
Nem volt apám se senki férfi, akitől példát vehettem volna, ellenben rengeteg nő nevelt és vett körül. Ma poénosan de megkaptam, hogy annak ellenére külsőre milyen férfias vagyok, bensőre inkább lányosabb. Nem tudom mire gondolhattak, nem tudták ők se megmondani igazán. Viszont lehet igazuk van, mert hiába van barátnőm. Valahogy azt érzem, hogy nem azt a szerepet töltöm be a kapcsolatban teljes egészében, amit valójában kellene, mert döcög a kapcsolat. Nem, nem meleg téma.
2013. nov. 29. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hideg fej, döntési képesség, határozottság. No és elvei vannak... (szerintem)
2013. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
határozott, független.
2013. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nőnek érzem magam mellette, biztonságot, nyugalmat áraszt magából, szenvedélyes, nem dél felvállalni az érzelmeit, intelligens, független, határozott, humoros. külsőre meg sportos, magas
2013. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Amazon lány ***** válasza:
Határozott, önálló, védelmező típus.
2013. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 QueenRavenna ***** válasza:
Attól, hogy szőrös a töke.
2013. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem üt meg egy nőt.
2013. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Felelősségteljes,határozott,tisztelettudó,és én vagyok a mindene.
2013. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem öltözik melegen.:D
2013. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os válaszolóval teljesen egyetértve: Attól, hogy nem üt meg egy nőt.
2013. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!