Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsájthatatlan dolog ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájthatatlan dolog ez vagy azért ezt el lehet fogadni?

Figyelt kérdés
Szabados, szabadon nevelt, laza erkölcsű ember vagyok (az ilyen mások megbántása, rosszindulat, lopás, hazugság-ezeket nem tartom lazán, csak nem vagyok egy önmegtartóztató, vágyait visszafogott ember). 16 éves vagyok és az elmúlt 4-5 hónapban kicsit tapasztalatot szereztem, sokat buliztam, pasiztam (szexen kívül minden volt már), füveztem, cigizek. A pasizás szempontjából, ezt természetesen nem csinálnám ha lenne egy komoly kapcsolatom, amit szeretnék már. Nem kell túlreagálni, nem vagyok egy k/va aki mindent megtesz, hanem adok-kapok alapon jól érzem magam bulikon. Ha valaki szeretni fog el lehet ezt fogadni nem?
2013. nov. 29. 21:49
 1/9 A kérdező kommentje:
*el lehet fogadni hogy a "múltban" ilyeneket tettem
2013. nov. 29. 21:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell reklámozni a dolgot, és akkor nincs para.
2013. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Neked el, te nem tehetsz róla, csak a társadalomnak nem, hogy ilyenné válunk...
2013. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha jön valaki,akivel majd komolyan gondolod,és vele rendes leszel,akkor nem hiszem,hogy ezek a dolgok számítani fognak.Persze reklámozni sem kell őket.
2013. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, el lehet, ha az illető hasonlóan laza viselkedésű, mint te. Ellenkező esetben szinte kizárt. Taszító lehet.
2013. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ.
2013. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Füvezés, cigizés = káros

Atomra leszészegedni bulikon= király

másnaposnak lenni = kurv* szar

2013. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lerészegedni ugyanúgy káros...
2013. nov. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nemgáz 1 mai átlagos sráv elfogad olyannak amilyen vagy de ha nem akkor próbálj meg megváltozni
2013. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!