Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A világot tényleg csak ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A világot tényleg csak ez a két dolog, a pénz és a szex mozgatja? Szinte mindent csak ösztönből és a vágyak teljesítéséért és a másik nem vonzalmáért teszük? Az ösztön a legfontosabb?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 11:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Hatalom, szex, penz. A mai materialista ember vilagkepebe ez tartozik bele. De ettol meg nem mindenki ilyen. A szexcentrikussag nem lenne baj, ha nem masok sarbatiprasa reven vagna utat maganak (pl. Megcsalasok, erdekbol szex). A penz is hasznos, de sokan rosszul hasznaljak, rossz dolgokra, elonyszerzeshez...felruhazzak ertekkel, pedg csak egy papirka...
2013. nov. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Csak ugye a penz=hatalom.
2013. nov. 15. 11:30
 3/34 anonim ***** válasza:
Azért ennél több az ember!
2013. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
0%
Jó de mit akarsz még? Mondj néhány dolgot ami szerinted még fontos a szexe, pénzen és hasonlókon kívül.
2013. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
4-es: Pl. szeretet, másik megbecsülése, tisztelete, ha valaki hibázik, elnézni, mert ember, nem lenézni se a múlta se a jelene miatt, oka van rá.
2013. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló: Az általad leírt értékek csak az ilyen ''őskövületeknek'' fontos mint mi.
2013. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
5-ös, tehát akkor neked semmid sincs az életben? Mindig azok vágynak az általad felsorolt dolgokra akiknek nincs semmijük. Olyan vagy mint az itt siránkozó lúzeker, akik azért rinyálnak, mert nem kellenek a csajoknak. És azt kérdezik: Miért csak a jó külsejű, pénzem, humoros stb pasi kell a csajoknak, miért nem a hűséges, kedves, normális stb pasik? Persze fontos a szeretet, de kit akarsz szeretni? Én szeretem a családomat, de rajtuk kívül miért kellene mást szeretnem? Nem is utálom az embereket, de nem is szeretem, közömbös vagyok irányukba, ahogy ők is az én irányomban, és nem is akarom hogy ez másképp legyen. Ilyen a világ. Nem csak az emberi világ, az állatvilág is ilyen. Ez a természetes. Nem másokért élünk, hanem magunkért. Van egy jó mondás erre: Ha azért vagyunk hogy másoknak segítsünk, akkor minek vannak mások?
2013. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
7-es: képzeld, igen, szinte semmim sincs, egyre-másra veszi el tőlem az élet a dolgokat, de ez nem jelenti azt, hogy rinyálok és feladom. Nem. És azért kell szeretni, mert van erre egy mondás/szólás (vagy akármi, le is szarom): Az ember társas lény...
2013. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
7es: ez is igaz amit mondasz. Ilyen a világ,csak a enberiségnek akkor sincs a helyén az értékrendük. Akét véglet közott csapong mindenki,nimcs meg az arany középút.
2013. nov. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
8: ja társas lény,amíg az érdekek úgy kívánják. Üzlet a egész.
2013. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!