Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez kizáró ok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez kizáró ok egy kapcsolatnál?

Figyelt kérdés

Lehet hü_lyeségnek fog hangzani de nekem emiatt van nullán az önbizalmam kb. Szóval van egy emésztési betegségem (IBS ha valaki tudja esetleg mi az) ami nem igazán gyógyítható, és ami a leglényegesebb hogy puffadok. Tudjátok az milyen, nagy ronda has (ami nem háj szóval nagyon visszataszító). Egyébként nem vagyok olyan csúnya, vékony is vagyok (ami miatt mondjuk mégnagyobbnak látszik a hasam fú de jó..) de ez a hibám van, és emiatt ismerkedni sem merek, mert ha oda kerül a sor hogy meglátja, félek, elhajt a fenébe. És nem csak esztétikailag, de egyébként is hátrány, pl étterembe nem nagyon járhatok, vagy max nagyon keveset tudok enni az meg gáz hogy otthagyom.. szóval alig bírok enni valamennyit általában.


Nos, ennyi lenne az egész.. vagy erősítsétek meg hogy esélyem sincs találni valakit vagy adjatok egy kis reményt, mindegy, de bizonytalannak lenni a legrosszabb. :))


Esetleg még arra gondoltam hogy egy hasonló betegségben szenvedővel ismerkednék, de általában az emberek nem ez alapján keresnek párt haha. Szóval ha esetleg van ilyen itt, ti hogy vagytok ezzel, van párotok? Köszönöm a válaszokat. (amikre holnap fogok reagálni mert most megyek aludni.:))


18/L



2013. nov. 29. 22:11
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és még a mellem is kicsi szóval az sem kompenzálja egy kicsit a látványt...
2013. nov. 29. 22:12
 2/18 anonim ***** válasza:

És ha felpuffadsz, fingasz is?

Komolyan érdekel.

2013. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem többet mint más ember.
2013. nov. 29. 22:13
 4/18 anonim ***** válasza:
Jó éjt
2013. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kösz. Remélem reggelre érkezik konkrét válasz is a kérdésre amit egyébként tettem fel.
2013. nov. 29. 22:14
 6/18 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nekem is van valami emésztési problémám, szerintem reflux. Ráadásul nagyon sokszor morog a hasam, főleg ha fekszem, ami nagyon zavaró, főleg ha csönd van. Remélem érted :D
2013. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem emiatt ne aggódj. Én speciel vékony vagyok, egyedül a hasamra hízok, és nagyjából úgy nézhetek ki, ahogy a leírásod szól. Mégis van párom, és nem zavarja, pedig így ismert meg.
2013. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
próbáltam képet keresni google-ön, de nem sikerült. Ha felteszel egy képet a hasadról, többet fogok tudni mondani :)
2013. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Figyelj emiatt kár aggódnod, vannak ennél komolyabb gondok is másoknál, én kövér vagyok sajnos és hiába kezdtem el leadni a kilóimat nem megy az olyan gyorsan nálam valóban ez hátrány az ismerkedésnél bár volt 2 lány is aki elfogadott engem ilyennek nem érdekelték őt a külsőm de sajnos ők sem voltak valami komolyak, hosszú.

Most is nemolyan rég 1 hónapja megismertem egy másik lányt akinek szintén hasonló problémája van mint neked, jó nem puffad de picit látszik hogy nagy a hasa amivel szerintem egyáltalán nincs gond, mert arcra gyönyörű és mosolygós, életvidám, ezzel nagyon eltudja csábítani a pasikat, engem is eltudott bár csak barátság lett a vége de nem is bánom mert teljesen más világban élünk mindketten és itt inkább ez a lényeges.

Figyelj ha arcra szép vagy de elég egy bátor mosoly és egy jó belső tulajdonság ha meg is ismernek a pasik már nem fogják őt zavarni a tulajdonságaid, hidd el aki téged igazán akar az biztos hogy elfogad olyannak amilyen vagy. Engem is elfogadott az a 2 lány sőt volt még egy aki szintén elfogadott de ott én rontottam el nagyon a dolgot, amit borzasztóan bánok.

Szóval emiatt ne aggódj picit szedd össze magad, és akkor minden renden lesz. Ha szeretnéd akkor megismerkedhetünk, írhatsz privátot ha akarsz bíztatlak ha kell :)

2013. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én öreg vagyok és ezer nőm is volt tán (nem volt annyi), de egy se volt, aki hasa vagy más testi adottságai miatt kedveltem meg.

Illetve egyszer, egy hatalmas mellű, - de azt hiszem az volt életem legnagyobb nő ügyi mellé (!) fogása.

Ne parázz.

Amúgy majd mindenkinek van valami nyavalyája, vagy olyan, amit ő annak érez.

2013. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!