Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak egy fiúnak ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy fiúnak ami nagyon izgatja?

Figyelt kérdés
Pl. egy szopást, hogy tudnék "imitálni" neten keresztül? Miket írjak neki?
2013. nov. 30. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak olyat írjál amit apád előtt is el mernél mondani.

A neten ugyanis könnyen népszerű lehetsz, akaratodon kívül.

2013. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves első! nem 13 éves vagyok már..semmi köze a szüleimnek, hogy a barátomnak miket írok :) Azért kérek tanácsot, mert a szüzességemet is nem rég vesztettem el, és még nem vagyok gyakorlott, most viszont távol van a barátom..
2013. nov. 30. 17:31
 3/5 Rékcsi ***** válasza:
Én most tudnék neked olyat írni amitől a pasi pénisze tuti fel fog állni, de ennek semmi értelme nem lenne, mert ennek magától kell jönni. Te ismered a srácot (legalább is gondolom h ha ilyet akarsz neki írni) te tudod h milyen, ilyen alapon keress neten egy erotikus történetet és küld el neki....
2013. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rékcsi ***** válasza:

17:34-es vagyok

Ha a barátod az más akkor biztosan ismered tehát csak képzeld el h milyen amikor vele vagy és írd le nagyon részletesen h mit tennél vele :)

2013. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Képzeld el mit csinálnál vele és próbáld meg megfogalmazni.
2013. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!