Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőket miért csak a jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket miért csak a jóképű férfiak érdeklik?

Figyelt kérdés
rájöttem hogy bármit mondok egy nőnek semmivel nem tudom lenyűgüzni.. gyakorlatilag mindegy mit mondok.. nem érdekli őket semmi csak a kinézet...esetleg ha gazdag vagy akkor az is. de ezt a két dolgot leszámítva semmi...
2013. nov. 30. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Köszönjük Emese.
2013. nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zakathol ***** válasza:
0%
Mert hülye vagy.
2013. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha g*ci ronda vagy akkor ne csodálkozz.
2013. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem mindegy mit mondasz, de a kérdésed alapján lerí rólad, hogy egy agyhalott vagy, szóval nem, nem az arcoddal van a baj, hanem ami mögötte van.


Rinyáló nőgyűlölő fiútömeg minuszai és fröcsögése 3,2,1...

2013. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos így van! Én is nagyon ronda vagyok, és nem is nagyon érdekli a csajokat, hogy mit mondok. Ez van, tudom, hogy egyedül döglök majd meg úgy, hogy esélyem sem lesz soha még csak arra sem, hogy randizzak egy lánnyal.
2013. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 OAK válasza:
66%
Azért nem teljesen. Mindenkinek van egy ideálja, és nem feltétlenül a legszexibb, legvonzóbb pasi...
2013. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

El kell, hogy mondjam én nem vagyok egy Adonisz és sosem voltam a nők bálványa. Valahol örülök neki, hogy ez így van mert így ki tudom szűrni ki a felszínes. Hiába szép egy nő, ha belül üres és csak felszínes dolgok dominálnak neki és nem veszi észre igazi értékedet. Persze sikerülhet, de boldog nem leszel az ilyen nőktől. Nem a külsőről van szó, hanem arról, hogy neki te csak egy tárgy vagy a szemébe akit kihasznál aztán eldob, mint egy használt papír zsebkendőt.



32/F

2013. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Genetikailag így vannak kódolva, mert ösztönösen szép apától akarnak szép utódot. Aki bármi mást mond vagy ronda vagy hazudik.


"A legszebbektől kívánunk utódot, Hogy sose múljék a rózsa, a szépség..." W. Shakespeare

2013. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mekmester:


Csak azt nem vetted számításba, hogy mindenkinek más a szép.

2013. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ilyen az élet. Én se sokat foglalkoznék egy birkózó 190es csajjal.
2013. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!