Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú alacsony, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú alacsony, nem jóképű és szűz tényleg visszautasítja minden lány?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom, hogy igen. Bár nem hiszem, hogy te is annyira ronda lennél, mint én, szóval inkább reménykedj még benne.
2013. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. A lányok egy része biztosan, de ha ez nem párosul önsajnáló életmóddal meg mártírsággal, akkor nincs gond.
2013. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Nehogy elhidd, amit a 2-es ír! HA tényleg igazak rád a fent említett tulajdonságok, valamint a nem jóképű azt jelenti, hogy ronda, akkor tök mindegy hogy viselkedsz, nem lesz csajod!
2013. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem emiatt utasítanak vissza, ez csak a közvetett ok. A baj az ebből adódó kétségbeesettséged és közel sem magabiztos viselkedésed. Persze elég ironikus, hogy ezen csak úgy tudsz változtatni, ha sok pozitív visszajelzést kapsz, nem mellesleg szexet is és akkor egyből beindul minden.

De amíg a nők bókokat és szexet kapnak ilyen esetben, addig a pasik rohadjanak meg egy bűzlő pöcegödörben mert nem születtek eredendően "alfahímnek"

2013. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen, és amikor véletlenül mégis látsz egy alacsony, nem túl jóképű fiút a barátnőjével az utcán, akkor nyugodj meg, ők sosem szexelnek :O
2013. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
dá dá jéstyé
2013. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Duci lányok: nincs önbizalmuk és szeretik a huncutkodást, próbálkozz velük, hidd el működik :D
2013. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Imádom a MINDEN LÁNY szöveget...

A 2-esnek van igaza, az 1-es pedig egy agyhalott.

2013. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én alacsony, nyomi, ronda arcszerekeztű fiú vagyok és igen, a lányok érthető okokból emberszámba sem vesznek, már jó ideje nem is szólítok le lányokat, eleget alázátam magam náluk, volt, aki úgy tett, mintha hozzá sem szóltaam volna.
2013. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!