Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a találkozás előtt merjem beleélni magam, vagy ne, még egy kicsit sem?

Figyelt kérdés

Van egy srác ,akivel eddig csak neten beszéltem,ő írt rám....

Azt írta,h szépnek tart,és megtetszettem neki. Persze én írtam,h ne csapja be magát ,mert így netről még nem derül ki semmi. És élőben mindenki más hatást kelt(het).

Hamarosan találkozni fogunk,de kétes érzès van bennem,mert ki tudja,lehet ,h olyan mint ahogyan elképzeltem(és láttam,a képek alapjàn) és én is valóban megtetszem neki...... Vagy pedig a teljes kiábrándulás részéről,vagy esetleg részemről.....

De közben azt érzem,hogy olyan jó lenne már valaki ,aki megért ,és mellettem van..miatt élem bele magam,és álmodozok,h lehet ez jó is.

Tudom, 50-50 az ilyen internetes ismerkedés,és nem is vagyok híve,devmost szerettem volna felrugni ezt a szabályt ès esélyt adni.


És szerintetek hogyan reagáljak,hogyha látim rajta,hogy nem olyan vagyok,mint amilyenre számított ? ...

Èn 17 vagyok,ő pedig egy évvel fiatalabb.


2013. nov. 30. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ne

nem ér csalódás viszont kellemes meglepetés igen

2013. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad. Nem a neten kell tökörészni hónapokig, hanem mielőbb megbeszélni egy találkozót és összefutni. Akkor nem lesz időd feleslegesen ábrándozni.


És ha nem tetszel neki, nem a világ vége. Elbeszélgettek egy órát semleges dolgokról és hazamentek. Millió pasi van rajta kívül is, de azért hátha összejön valami:)

2013. nov. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad. És akkor nem vág annyira földhöz ha nem úgy alakul ahogy akartad. Viszont érhet kellemes meglepetés is:)


Én a férjemet interneten ismertem meg 24 évesen:)


27/N

2013. dec. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!