Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy nő, akit régebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy nő, akit régebb óta ismerek. Jóban voltunk. D e ha találkozunk vhol, akkor sose néz a szemembe, így ugye köszönni se tudok neki. Mindig babrál vagy 'keres' vmit. Ez mit jelent nálatok lányok?

Figyelt kérdés

Régóta ismerem, pár évig nem találkoztunk és elég jóban voltunk, nem szerelmi viszonylatban, tehát nem voltunk együtt, csak mindig flörtölgettünk egymással több éven át. Szval most láttam várakozni, elkapta a szemét, bár én is. Viszont utána mindig másfele nézett, amikor odaakartam menni köszönni, babrált vagy 'keresett' vmit. Tehát sose nézett a szemembe. Direkt másfele nézett. Vagy épp a földre.


Szval Lányok ez mit jelenthet nálatok?


Nektek volt már ilyen?


Ha igen miért csináltátok ezt?



Előre is köszi a válaszokat! A korotokat oedig ne felehtsétek oda írni! ;D



2013. nov. 27. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet, talán fél, esetleg zavarban van, mivel már régóta nem találkoztatok, nem tudja, hogy te hogyan reagálnál, vagy egyszerűen csak nem akar veled beszélni, úgy gondolja, hogy mivel már rég nem beszéltetek, így most minek, már nem vagytok ismerősök, csak két idegen ember az utcán.


Korotokat

2013. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

28.

Rengeteg oka lehet. Valószínűleg tetszel neki, csak félénk/ felszedett azóta 3 kilót/ nem volt frissen mosva a haja/ először nem ismert fel, utána meg ciki volt.

Ezt mi itt nem fogjuk neked megmondani, az biztos.

2013. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ! ;)


Azt esetleg nem lehetne megtudni h nem is akar többé ismerni vagy esetleg csak zavarban van. Én is erre a 2 lehetőségre gondoltam, azt esetleg nem lehetne vhogy megtudni h melyik? Mert eléggé ellentétes a 2 fogalom ;D


Nagyon köszönöm a további válaszokat, a jutalmazás nem marad el... ;)

2013. nov. 27. 17:44
 4/6 A kérdező kommentje:

A kérdés arra szólt h esetleg Neked/Nektek is volt-e hasonló élethelyzetetek, és mi lett utána. Persze az sok mindentől függ és mivel Te pont nem voltál ott (#2) így nem is várom el h tudd... ;)


Egyébként 16 évesek multunk, vagyis nem sokára 17-ek leszünk. ;D

2013. nov. 27. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is mondták már, h csinálom ezt, de én nem direkt. Egyszerűen a telefonomon vagy a táskámban érdekesebb dolgok vannak, mint a körülöttem lévő emberek arcai, úgyhogy inkább azokban mélyedek el. Másokat megbámulni különben is udvariatlanság. Ez nem jelenti azt, ha vki rám köszönne, nem néznék fel és viszonoznám azt. Szerintem csak tökösebbnek kellene lenned és hangosan, artikuláltan köszönni neki!

23

2013. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5: Köszönöm ;) Csak az a baj ha pl. fülhallgatózik, akkor ugye "nem hallja", ha pedig tökösen is köszönök és nem köszön vissza (esetleg rám se néz), akkor az ciki. De akkor is ha esetleg nem hallgat zenét.

Minél tökösebben köszönök és nem szól vissza, annál cikibb, viszont akkor tudom h már nem érdeklem :P


Persze én szeretném vele újra tartani a kapcsolatot, h jóban legyünk mert tényleg aranyos, kedves stb. volt akkor régen. Mindig megtudtam nevettetni, manapság az egy kezem megtudom számolni h hány lány ismerősömet tudom... :)


Köszönöm a további tanácsokat/tippeket is! ;)))

2013. nov. 30. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!