Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány könyvet kell elolvasnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány könyvet kell elolvasnom ahhoz, hogy értsek a nőkhöz?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 10:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nincs annyi könyv, amiből meg tudnád érteni a nőket. Én is nő vagyok, én se értem sokszor magamat se, meg a barátnőimet se. Nyugtasson az a tudat, hogy a nők se értik egymást.
2013. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
69-et
2013. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyet se. Szerezz tapasztalatot! Ha párszor kapsz is az arcodra (ezt csak képletesen mondom!), egyszer majd csak megtanulsz lehajolni vagy kivédeni egy ilyen helyzetet! De ezt könyvekből nem lehet megtanulni.
2013. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
csak napi egyet.... a kov 100 evben
2013. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
inkább punciszőrt számolj
2013. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

"A lányok bonyolultak. A hozzájuk járó használati utasítás 800 oldal, amiből legalább négy fejezet hiányzik, rosszul van fordítva, és alig érthető."


(Hugh Laurie)

2013. dec. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!