Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne elolvasnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne elolvasnom Csernus A Nők című könyvét, ha társfüggő vagyok, és pasik terén nagyon béna?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem, mert csak még jobban utálnád magad..
2011. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Olvasd! Ha pasik terén vagy béna, akkor pedig "A Férfitű" is.
2011. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem egy könyv fogja megváltoztatni az életed és a szemléleted. Attól csak felveszed más szemléletét, de az nem megoldás a gondjaidra.
2011. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elkell gondolkodni a problémáidon..és megoldást keresni rá.Nem egy könyv fogja megmondani..csatlakozom az előttem írókhoz.:D
2011. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha már tudod is mi a bajod, meg is tudnád oldani. Ezek a könyvek jók meg minden, egy csomó mindent lehet belőle tanulni, de ha valaki "defektes" és tudja is mi baja, akkor nem azt akarja, hogy jé olvasson valami érdekeset, hanem általában azt várja tőle, hogy majd megoldja a gondjait, és mikor elolvassa, akkor azt fogja érezni, hogy na jó, de akkor most mit csináljak? Nem fogja megoldani helyetted, de olvasni attól jó.
2011. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazából magammal is vannak problémáim .. :/ Csernus írásait szeretem olvasgatni az interneten. A párkapcsolatokhoz való viszonyulásommal van a baj. Mert lételemem a párkapcsolat, és ha nincs senkim, rosszul érzem magam és nem vagyok boldog. Beteges ez tudom, de nem tudom már mit csináljak. Drága a könyv azt tudom, ezért szeretném jól meggondolni.
2011. júl. 4. 14:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha olvasni akarsz, Csernust semmiképp ne.. Inkább Jürg Willitől, vagy más párterapeutától.. Esetleg Feldmár András is szóba jöhet (pl Szégyen és szeretet).
2011. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz, ha elolvasod? Nem egy nagy mű szerintem, legalábbis annak a nőnek akinek van egy kis józan esze, a Csernus által leírt okosságok nem fognak az újdonság erejével hatni. Vedd ki a könyvtárból vagy kérd kölcsön valakitől.
2011. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Olvasni mindig érdemes, csak nem kell mindent szentírásnak venni. Tényleg nem egy könyv változtatja meg az életed, de elgondolkodtathat.
2011. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor "hogyan" változtassak a hozzáállásomon? :/ Komolyan kérdezem:$
2011. júl. 4. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!