Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes lányok miért kényszeríte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányok miért kényszerítenek ki szándékosan olyan szituációkat, hogy utána szándékosan lekoptassanak?

Figyelt kérdés

Pl. pénteken voltam discoba jól eltáncolgattam magamba , míg 4 egy csaj szépen fokozatosan egyre közelebb jött hozzám , nem különösebben érdekelt , aznap nem csajozni mentem hanem jól érezni magam (igen , sajnos ez a kettő az esetek 90%-ban egymást kizáró okok) , táncoltam tovább , majd miután 5 perc múlva is ott voltak még , nagy nehezen rászántam magam , és elkezdtem felvenni a szemkontaktust , meg én is közeledtem feléjük. Aztán az egyik rám vigyorgott , és intett a kezével , hogy kb . "el lehet húzni" Nah nálam ekkor telt be a pohár , ezután odamentem hozzá , magamhoz húztam a fejét , és jól beolvastam neki , utána pedig látványosan megtapsoltam.


Mégis mire jó ez ?? Olyan k*a nagy lányok lesznek tőle egyesek , ha elküldhetnek valakit , aki egyébként le**ja őket , de ők mégis szinte kiprovokálnak egy ilyen szituációt.


Akik ezt csinálják , nem érzik ezt egy kicsit szánalmasnak , gyerekesnek és gáznak ??!


(a beolvasás , amúgy rohadt jól esett , látni kellett volna , ahogy az arára fagyott a mosolya , tisztán látható volt , hogy ilyen még nem nagyon történt vele , javaslom próbáljátok ki :D )


20f



2013. dec. 1. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
gyerekek
2013. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az nem vitás. A másik kedvenc kategóriám még aki 30-40 évesen is még a discoban teszi az agyát :D:D
2013. dec. 1. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazad van, egy 30-40 évesnek már otthon kell lennie.


Válaszolva a kérdésre, az a baj a leírással, hogy oké, te ezt mondod, de mi van, ha a lányok nem akartak közeledni. Tehát nem provokáltak, csak te értetted félre?

2013. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem értettem félre , bár kit tudja.. Máskor is volt már ilyen szitu , és akkor se tudtam hova tenni , én érdekes módon ha akarok , tudok szinte egy helyben táncolni , és ha nem akarok nem keveredek 3 méterrel odébb , de mindegy , annyira nem érdekel , ismerve a mai lányokat , a legtöbbjüktől ez simán kitelik , hogy direkt csinálják , szóval nem biztos , hogy érdemes naivnak lenni.
2013. dec. 1. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:

A taps zseniális húzás volt, gratulálok, hogy eszedbe jutott.

Egyébként így leírva bennem is felmerült, hogy te értetted félre a szituációt, de te voltál ott nem én, lehet élőben egyértelműbb volt a helyzet.

2013. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!