Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kivertem és egy kis sperma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kivertem és egy kis sperma ment a kezemre és megmostam vizel a kezem. Rá másfél-két órával megujjaztam a barátnőm lehet terhes?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2009. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2009. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted?
2009. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2009. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 thedani ***** válasza:
40%

Miért lenne kamu kérdés? Annyi hülye ír ide ahány akar, nem kamu mert csak irtó nagy hülyeség. Elvégre azért volnánk itt hogy csökkentsük ezt az írtóóózatok hülyeség mennyiséget ami van ebben a k*rva világban.


21\F V.Dániel

2009. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ez biztos?.. a spermával mi történt?..
2009. nov. 23. 15:40
 7/7 thedani ***** válasza:

Mi történt volna, elment úszni :)

Viszont ha valami szuperspermád van és a víz sem hozta le akkor a punci nedv sem fogja. De ha ilyen körülmények közt teherbe tudtad ejteni akkor meg örülj, mert biztos valami messiás lesz a gyerekből. De szerintem ne aggódj, inkább igyál egy forró teát. De citromosat, nekem is azt kéne tennem. Mert finom. Innák én Earl Greyt is, de nincs itthon tej és én azt csaj tejjel szeretem. :)


V.Dániel

2009. nov. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!