Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek egy fiút, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy fiút, de ő más lánnyal jár, most mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés

A fiúval tulajdonképpen semmi kapcsolatom nincs, mindennap látom a suliban, ennyi.:( Facebookra teszi ki a képeit a lánnyal, akivel jár, hogy mennyire szereti, stb.:( Sírás kerülget, ha ezeket látom. Mindennap az jár a fejemben, hogy szakítsanak már.:/

Most mi legyen?


2013. dec. 1. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Írd meg a matekleckét, aztán legózhatsz egy kicsit.
2013. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Várd ki,amíg vége nem lesz.
2013. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Sírás kerülget, ha ezeket látom" Anno én is így voltam,csak fiúként. (persze lányról volt szó. Kicsit túlreagálod,meg kéne próbálnod tovább lépni,de azt is tudom,hogy azt gondolod mikor ezt olvasod,hogy mit prédikál ez a hülye itt. De majd kinövöd.Ne szaladj azután a fiú után,legyél büszkébb,fussanak utánad ők.
2013. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. Kedves vagy, mit ne mondjak.

2. Köszi.

Egyszer úgy is szakítanak. Egyszer.

2013. dec. 1. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak tapasztalatból mondom.

Ha két ember szereti egymást,HAGYD ŐKET BÉKÉN!

2013. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy most egy hisztériás lánynak tűnök, stb. Csak ez nagyon fáj. Tudom, hogy most azt gondoljátok, hogy 13 évesen mit tudok én a szerelemről, de na.:/

Elfelejteni nem tudom. Nem megy. De majd ha elballag, bevallok neki mindent, őszintén (ha még akkor is együtt lesz azzal a lánnyal, akkor inkább nem kavarok be).

2013. dec. 1. 19:34
 7/9 A kérdező kommentje:
Békén hagyom őket, nem leszek szemét, aki bekavar mindenbe, meg tönkreteszi a kapcsolatukat. Nem ilyen vagyok.
2013. dec. 1. 19:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom, mit érzel!:) Én is hasonlóan érzek, csak én idősebb vagyok, mint te.:) Szerinem próbálj meg türelmesnek lenni, én is az vagyok!:) A facebookot pedig hanygold egy időre (vagy legalábbis a fiút-lányt ne nézegesd, mert rosszabb lesz!) És nem tűnsz hisztisnek, csak szerelmesnek.:)
2013. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) köszönöm. A facebookját kerülöm nagyon, főleg, hogy a profilképén és a borítóképén is a lánnyal van...
2013. dec. 1. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!