Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem baromság az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem baromság az, ha valakit szeretek (szerelemből) akkor örülök, ha ő boldog akár egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés
mert én k.rvára nem örülök neki, amikor együttlátom őket és rohadt szar érzés.
2010. máj. 2. 21:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Háát ha mondjuk te szerelmes vagy egy lányba és odáig vagy érte, de az a lány mást választ, és azzal a másik pasival boldog , és te örülsz ennek akkor neked elmentek otthonról.


Nyílván azt szeretnéd hogy boldog legyen ha már egyszer szereted ugye, de akkor VELED legyen boldog ne mással.


Szóval igen Óltári nagy baromság.


Majd most biztos jönnek a nőktöl a válaszok és leoltanak, hogy ez milyen megható érzés pedig és milyen csodálatos hogy ilyet érzel....na persze.

2010. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nyugi én biztos nem jövök ezzel ;) lazán legyilkolnám azt a csajt ha nem lenne semmilyen következménye
2010. máj. 2. 21:14
 3/19 anonim ***** válasza:
öö az előző válaszolót nemnagyon értem. és a kérdésedre a válasz: tényleg szar érzés és nemhiszem hogy valaki örülne
2010. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mindenesetre kisebb rossz, mintha veled lenne boldogtalan.
2010. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

nő vagyok.és szerintem sincs ilyen.akárhányszor látom a lányt legszívesebben ááááááá inkább nem írom le mit tennék :D

gyűlölöm őket együtt látni.útálom hogy most őt csókolja úgy ahogy régen engem és a legjobban az fáj,hogy szerintem a lány nem is szereti annyira mint én,vagy ha szereti is,nem érzi akkora kincsnek a fiút mint én :(


19/L

2010. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
viszonyítás kérdése. inkább mással legyen boldog, minthogy meghaljon. de alapvetően, ez szerintem is hülyeség. minden emberben van annyi önzőség, hogy magának akarja, és ne "adja oda" másnak.
2010. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg ez egy igencsak szép dolog.(: mármint helóó. :D annyira szereti a csajt, h neki az a fontos h a lány legyen boldog.(: de mondjuk azért igazán tehetnél valamit..:D honnan tudod, hogy veled nem lenne boldogabb, mint azzal a másikkal? (;
2010. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
jajj bocsi, fiút akartam írni. xD
2010. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Önzőség is, de azért ha szereted, természetes, hogy magad mellett akarod tudni. Szerintem ezt csak a filmekben lehet elfogadni...
2010. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

én még a filmekből is kiírnám az ilyen szar jeleneteket :D

amúgy azért nem teszek semmit mert..háát nemis voltunk normálisan együtt csak kavarás szinten aztán csak úgy a semmiből jött elő ez az új ribanc..aminek már két hónapja

2010. máj. 2. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!