Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők (nem mind, csak a nagyobbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők (nem mind, csak a nagyobbik részük), nem érzitek az iróniát?

Figyelt kérdés

Még a legelején megjegyzem, hogy nem az összes nőhöz szólok, inkább a döntő többséghez! Úgyhogy az a kis csapatnyi kivétel, aki esetleg olvasná a kérdést ne vegye magára azt a bizonyos inget...


Mindig arról panaszkodtok, hogy a pasik csak a szexet akarják, nem akarnak komoly kapcsolatot. stb.

Ha van egy olyan pasi, aki komoly kapcsolatot szeretne és nem kalandozna, azt mégse tudjátok megbecsülni, keresztül néztek rajta.

Aztán a delikvens pár év múlva maga is pont olyan lesz, mint azok a pasik, akikről állandóan panaszkodtok.


2013. dec. 1. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
pontosan! Minden nő arról nyavajog, hogy milyenek a pasik..na és a nők milyenek? gusztustalanok tudnak lenni, pénzéhesek, önzők, lenézőek..(ezt úgy mondom, hogy nő vagyok, 23 éves, és egy imádnivaló aranyos férjem van, akiért mindent megtennék).
2013. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
nem elég hogy normális valaki, kell a kémia is. ebben hol az irónia?
2013. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, h a hülyék nem veszik magukat észre.

Nem gondolkoznak el, h talán nekik is kellene valamit tenni és akkor nem csak az lenne, h a pasi szexet akar.

De hát teljesen bele vannak temetkezve abba, h az ő seggüket ki kell nyalni.

Aztán meg megy a rinya, ha át vannak verve és két pipa után mennek a levesbe.

Szal no comment!:)

2013. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát az a baj tulajdonképpen szerintem(nekem legalábbis),hogy a két végletben van a legtöbb pasi.

Az egyik véglet az:

-Amelyik tényleg csak szexet akar,

-Hosszútávú kapcsolatra nem képes,

-Durva.


A másik véglet az:

-Amelyiknek birtoklási vágya van,ami elég erős,

-Amelyik kapcsolatfüggő is,

-Amelyik mindig bújni akar,

-Amelyik az anyát is keresi bennünk(ez nekem nem baj,de más nőnek igen,főleg,amelyiket már kihasználták),

-Amelyik naponta 4

2013. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A nők nem normálisak... Ez köztudott tény. Ha nincs probléma, akkor generálnak maguk köré. (Egy nő) Hozzáteszem, a férfiak egy részét sem kell félteni ám!
2013. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

*Amelyik naponta 400 smst küld,

-Amelyik 20szor telefonál,

amelyik betegesen függ a nőkön,és állandóan csókolja,öleli,zárkába zárja a nőket...a nőjét,pontosabban.

És az utóbbi véglet nekem mégiscsak idegesítőbb.. egy idő után az agyamra megy az ilyen fajta,pedig amúgy nagyon aranyosak,meg az elején tényleg dúl a szerelem velük.


Az elsővel meg fellángolhat bármikor az ember..csak aztán félő,hogy mással is fellángol a pasi.

2013. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valakinek nagyon nem tetszenek a kommentek...
2013. dec. 1. 20:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ a pasinak mit jelent a "megbecsülés"? Mert sok pasi ezt hangoztatja,közben meg egy paraszt,önmagára igénytelen,magának bármit megengedő,a párjától mindent megkövetelő "persze,nem mind,csak a nagyobbik részük".Mondom ezt úgy,hogy az én párom nem ilyen..meg is van becsülve.Viszont a volt férjem ilyen volt,nem i értette miért akarok elválni tőle.
2013. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8as: inkább a semmibe nézésre gondoltam.


Mindegy. Nem akarok senkit se megváltoztatni, mindenki maradjon olyan, amilyen. Tehát lényegében fölösleges volt kiírnom a kérdést.


Csak azt sajnálom, hogy az a néhány lány, aki normális már rég párkapcsolatban él és szingli nincs köztük.

2013. dec. 1. 21:05
 10/11 anonim ***** válasza:
..de az nem az összes többi nő problémája,hogy neked ilyen lenéző személyiséggel nincs barátnőd!
2013. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!