Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Van egy lány, merem mondani hogy szeretem 370km re lakik tőlem, ismerem már nagyon rég, persze csak facebookon tudunk beszélni a távolság miatt, de van mikor nem tudok vele beszélni és csak annyiból áll a napom hogy ki/be lépkedek facebookról, félek,félek hogy a távolság miatt nem lehet köztünk semmi, már elhatároztam hogy ha végzek a fősulival oda megyek tovább tanulni ahol ő lakik,hogy közel legyek hozzá, de ő nem tudja mit érzek iránta, mondta hogy nagyon kedvel engem, de viszont olyat is mondott, hogy tőle még csak olyanok akartak valamit ,akiktől ő nem akart semmit és le is koptatta őket,

nem merem elmondani hogy mit érzek iránta, mert félek hogy én is úgy végzem, elkezdtem kedvelni és most szeretem

mit tegyek, mit kellene tennem?


2013. dec. 1. 21:39
 1/1 anonim válasza:
Szerintem: először csak célozz hogy tetszik neked és ha veszi a lapot .. nyugodtan bevallhatod neki. De szerintem célzás nélkül is:):D (remélem segítettem)! (Lány)
2013. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!