Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha szakítás után kifordul az ember önmagából? Kell-e, lehet-e egyáltalán valamit tennem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, egy korosztály vagyunk. Végtelenül figyelmes és megértő srácról van szó, aki mindemellett intelligens és okos is. Végre találtam egy fiút, aki nem a tipikus nagy szájú, beszólogatós pasi, hanem akivel lehet beszélgetni, aki figyel rám, megért, udvarias. Legalábbis ilyennek ismertem meg.


Sajnos pár hét után szakított velem, ami nekem nagyon fájt, mert még tényleg nem találkoztam ilyen fiúval, úgy éreztem, teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Mindegy. Elfogadtam a döntését, nem tehettem mást.


A szakítás óta is találkozunk rendszeresen, mert egy suliba járunk. Amióta szakított velem teljesen kifordult önmagából. Ő volt a társaság egyik mozgatórugója, aki amellett, hogy okos és figyelmes, udvarias, vicces is. Az utóbbi hetekben viszont egyre többször vannak bántó megjegyzései, beszólásai, flegma, teljesen magába fordult. A barátaival sem beszél sokat, ha mégis, őket is sokszor bántja meg. Ahogy a legjobb barátai elmesélték, úgy érzem, szépen lassan még a legjobb barátait is elmarja maga mellől.


Nem értem, miért csinálja ezt. Mit lehet tenni? Próbáljak segíteni neki, beszélni vele? Vagy hagyjam a francba?


2013. nov. 9. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A pasik sokkal nehezebben dolgozzák fel a szakítást. Úgy fest, ő sincs túl rajtad.

Miért szakított?

2013. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van valaki rajtad kivűl, aki nem lehet az övé és szerelmes belé.Itt a válaszod. Ezért viselkedik igy.
2013. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint, nem volt szerelmes belém, és, ha rögtön nem szerelmes, akkor később sem lesz az. Viszont a barátai úgy gondolják, hogy ez butaság, mert nem volt még komolyabb kapcsolata (előttem egy barátnője volt pár évvel ezelőtt, akivel 2 hétig volt együtt).
2013. nov. 9. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:
3 Beléd nem volt,hiszen elküldött; de az új emberbe igen és még most is az.Valószinűleg az új nő is pont igy van, mint ahogy az exed.
2013. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez történt pár éve. Aztán szakítás után néhány hónapra össze is jött egy másik lánnyal. Már nem annyira, de sokáig még mellette is "kifordult" volt. Szerintem nem kell tenned semmit. Már nem a te feladatod. Én nagyon sokáig szerettem volna vele beszélni, észhez téríteni, de szerencsére nem tettem. El kell fogadni, hogy hiába volt melletted "önmaga", kedves, gyengéd, neki ez nem jött be. Őrizd meg a szép emlékeket, és próbálj úgy tekinteni rá, mintha egy teljesen más valaki lenne.
2013. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!