Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy súlyfelesleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy súlyfelesleges lányért is bolondulni?

Figyelt kérdés
A volt barátaimnak vékony formás barátnőik voltak előttem,én nem vagyok vékony.Egyik dolog sem nagyon ment és mindkét esetben jelenvoltak az exek. Nagyon tud zavarni az ,hogy az exek kvázi jobb nők nálam . Lehet egy lány akinek van kb. nyolc kiló feleslege olyan vonzó és kivánatos,mint a vékonyabb lány ?

2013. dec. 1. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8 kila? Mennyibe kerülne azt leadni?
2013. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

:D :D :D 8 kiló


biztos 53 vagy 45 helyett és ez a tragédia

2013. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
igen, az én sulimban akin még nagyobb súlyfelesleg is van, de szanaszét d*gnám legszívesebben...pedig nem az eseteim a ducik
2013. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen. 8 kiló nem sok.
2013. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja.Én szeretem,ha kicsit husisabb egy lány.
2013. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
most 8 kilóért picsogsz? 2 hét edzés+ diéta és lemegy..rajtam 17 van mégis inkább dolgozom rajta,nem kínlódok meg sírok hogy jaj dagivagyok nem kellek senkinek -.-
2013. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gebe de komolyan , 158 cm és 65 kg . Na mindegy , a csapból is az folyik ,hogy a soványabb az bizony szebb , nekem is azok a férfiak tetszenek akik fittek ,szóval nem is vethetem egy férfi szemére sem ,ha nem tetszik neki a poci vagy a vaskos comb . Amúgy edzem és fogyni is próbálok ,de én mindig is dundi voltam és imádok enni meg pótcselekvés is nálam a kajálás . A lényeg az hogy nem tudom magam nem felhúzni mikor arra gondolok ,hogy nem vagyok olyan vékony mint azok a lányok ,nekem nem lapos a hasam és nem vékonyak a lábaim .
2013. dec. 1. 22:11
 8/17 anonim ***** válasza:

Sok srác szereti a plusz kilókat :) Én is :$

Ismerkedjünk, írj :)

2013. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem tartom annyira vészesnek amúgy , nem is vágynék arra hogy 5-6 kilónál többet leadjak ,csak nem nagyon megy lefogyok 1-2-3 kg meg visszajön . Na mindegy csak jó lenne hasonló cipőben járó lányok válasza ,tapasztalata . Egyszer volt is itt egy olyan kérdés ,hogy tönkremehet-e a kapcsolata a párjával ,mert a párja exei nem voltak dundik ,mint ő és jól elvannak meg minden ,de jönnek a kommentárok ,hogy mit lát benne a férfi,mert ő dundi ,de bezzeg milyen jó pasi a párja és az exei milyen jó nők voltak . Szóval arra akarok kilyukadni,hogy előbb utóbb mindig gondot okoz igy vagy úgy az ilyen helyzet ?
2013. dec. 1. 22:19
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló alakom van akkor, csak én 164-68kg vagyok,de próbálok fogyni,csak nagyon nehéz,mert imádok enni:D
2013. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!