Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Meg fogok bolondul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Meg fogok bolondulni teljesen. ) :

Figyelt kérdés

Tudom, kismillió olyan kérdés van, amiben tini lányka sír a szerelmi szenvedéseiről. Enyém is ilyen. :(

A helyzet a következő: szerelmes vagyok egy srácba közel 2 éve. Napról napra csak jobban hiányzik, teljesen összetörtem már, mert minden más bajom is van, de ez kínoz a legjobban. Úgy december körül elkezdtünk többet beszélgetni egymással, szinte minden héten találkoztunk, még ha csak 10 perce is. Aztán egyik nap nála töltöttem vagy 2 órát, de csak beszélgettünk. Jeleket küldött, és én meg örültem, mint majom a farkánok, hogy végre, végre lesz valami. De aztán ezek a jelküldüzgetések abba maradtak, alig-alig beszélünk, és akkor sem esik szó semmi értelmesről. Én pedig csak kínlódom. A barátnőim szerint ez azért van, mert én bátortalanítom el azzal, hogy én nem teszek utalásokat. Szerintük be kéne neki vallanom az érzéseimet. Szívem szerint meg is tenném, de visszatart az, hogy elutasít, hogy kinevet, hogy nem vagyok neki elég jó.

Mégis, mit tegyek? :(


2011. jan. 23. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd magad. Küldj jeleket Te is. Tervezz közös programokat. Mondd, hogy meg szeretnéd ismerni. Közben úgyis kialakul minden, ha ő is szeretne valamit. Ha meg sokáig nem kapcsol sztem felejtsd el. Gáz, ha egy pasi nem tud olvasni a teljesen egyértelmű jelekből és mindent a szájába kell rágni.
2011. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem tetszel neki, és biztos vagyok benne, hogy nem utasítana vissza, ha beszélnél neki az érzéseidről.

Te egy nagyon aranyos lány vagy, mázlista az a srác.... :)

2011. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!