Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi is van? Fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi is van? Fiúk, lányok! Facebook zsenik"! Ma fent volt az a fiú aki tetszik de. (többi lent! )

Figyelt kérdés
És régen sokat beszéltünk, akkor még annyira nem tetszett de én neki igen..szóval a helyzet az h mivel nem tudunk talizni a távolság miatt ezért írtam neki egy üzenetet...tehát mint mondtam fent volt de akkor én nem és a facebook azt nem írta ki h látta:xy-kor..ez azt jelenti hogy látja h van üzenete megnyitja az ablakot de nem kattol rá a bejövő üzenetre ezért olyan mintha nem is látta volna? Vagy mi?? És ha így van akkor azért nem nyitotta meg mert tőlem jött?:( (légyszi értelmes válaszokat és bocs a szar megfogalmazásért!)

#fiú #Facebook #üzenet #tetszés #mostmivan-szindróma:D
2013. dec. 1. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy böngésző kiegészítővel akár ki is kapcsolhatta a látta funkciót.
2013. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
meg van hogy olyan hogy olvasatlannak jelölés, de közbe lehet hogy már látta
2013. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hm, ezek szerint nem ismerik sokan a funkciót, mert jól le lettem pontozva ;)
2013. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tényleg van olyan, hogy olvasatlannak jelölés...
2013. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
de attól még nála kiírja, hogy láttad
2013. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem írja ki. Én kipróbáltam, mert 2 fiókom van. Írtam üzenetet a másikra, átléptem és megnéztem. Ezután vissza és ki is írta, h látta. Majd visszaléptem és olvasatlanná állítottam, a látta felirat eltűnt utána..
2013. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
tényleg nem írja ki, én is próbáltam.
2013. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6 lol

ezt nem is tudtam

köszönjük, hogy rászántad az időt, hogy leteszteld

2013. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

sőt, ha WLM-re rámentek, és megnézitek hogy ki milyen mailt használ, lehet próbálgatni regisztrálgatni az e-mail-t (ha nem lépett be sokáig törölték neki), új jelszó rá és meg is van az acc.

Ebbe csak az a gáz, hogy ha megszerezed akkor ő többé nem tudja használni. (kivéve ha elmondod neki a jelszót) :D

2013. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
vagy ha tudod egy másik mail címét és a 10minutemail-el elküldöd neki a passt :D
2013. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!