Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Indokolatlanul vertem be neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Indokolatlanul vertem be neki egyet?

Figyelt kérdés
Harmadikos lány vagyok, idén iratkoztam át ebbe az iskolába. Mondhatom azt, hogy mivel csinos vagyok, szép arcu és az öltözködésemmel is kitűnök a tömegből(nem a r!b.nc öltözködéssel..) mondhatom , hogy a jo csajnak számítok az osztályba, és ezt most nem szeretném ha egyesek nagyképűségnek vennék.. Észrevettem, hogy egy-két osztálytársamnak bejövök(van barátom), próbálok mindenkivel kedves és aranyos lenni, de néha már két ember ugy felidegesít.. Kb. visszamaradtak a fejlődésben vagy én nem tudom, mindkettőnek feltűnési viszketegsége van nem sorolom hogy miért:)Néha van hogy a kapucnimat a fejemre huzza? Meg random ugy simogatja meg a fejemet mint egy kutyának? Eleinte tűrtem, viccnek fogtam fel, de aztán már többször előfordult, szóltam neki csúnyán már, hogy befejezheti mert szétverem. Csak röhögött rajta mert ugye én olyan aranyos vagyok:) Aztán ma szintén kutyasimogatással kezdte, a másik meg felhuzta a kapucnimat a fejemre nem tudom mi értelme , ugyhogy rászóltam, hogy én mondtam hogy beverek egyet azt ököllel jol hasba vertem:) Azt csak lesett... Neki állt feljebb, hogy én mit ütöttem meg ilyenért.Szerintetek is indokolatlanul tettem vagy igy legalább visszavesz a p.f.jábol?... Ha nem akkor beverek neki még kettőt és akkor majd helyre teszi magát, hogy tudok én k.csog is lenni nem csak aranyos..:)
2013. dec. 2. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

:D Vagány csaj vagy :P

Amúgy igazad van, ne hagyd magad!

2013. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk egyrészt te is visszavehetnél az arcodból.

Másrészt jogosnak jogos,de akkor sem kellett volna megütni.

2013. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 zotanbro ***** válasza:
jol tetted te elmondtad nekik nem1x..
2013. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Elég nyámnyila ha fájt neki, hogy hasbavágtad. :D
2013. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Alapból nem támogatom a verekedést a nőknél sem, de egyértelmű fizikai inzultustól véded meg magadat! Egyébként tudod hová kell rúgni, hogy elmenjen (nem csak az ő) kedve... Amikor fizikailag vegzálnak úgy véded meg magadat ahogyan azt jónak látod. (azért maradjon életben :D)
2013. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem hinnem hogy harmadikos vagy egyebkent szentem normalis keretek kozt kellet volna megbeszélni ja meg egy kicsit eg*ista vagy
2013. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

utolsó! a harmadikost szerintem gimiben értette!

igazad volt én is ezt tettem volna.hasonló cipőben vagyunk.:D 15/L

2013. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
De majd akkor is ilyen kis egoista bátor ribizli legyél, ha visszaüt és ne nyafogj.
2013. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti. Nem tudom miből szűröd le azt h nem harmadikos vagyok, szomorú hírt kell közölnöm mert ténylegesen harmadikos gimnazista vagyok. A másik dolog, meg hogy egoista vagyok, mondtam, hogy nem szeretném ezt nagyképűségként mondani, csak tényként, mivel valószínű ezek a idiótáknak addig tart az eszük, hogy húzogatom a haját mert tetszik nekem.:) Azzal emg nem leszek előrébb, ha azt irom, hogy olyan rusnya vagyok hogy azért húzzák rám a kapucnit h ne lássák a pofám:) És igen ez nagyképű beszólás volt, elnézést de csak ezt tudtam írni a válaszodra...


Utolsó figyelembe se veszem a kommentedet, mert ebből is látszik, hogy te akkora hányadék hulladék ember vagy, aki ha pofon vág a barátnőd megütöd?Még ha jogtalan is volt? Nyomorult:)

2013. dec. 2. 14:59
 10/13 A kérdező kommentje:
#8as nem neked ment a válasz ;)
2013. dec. 2. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!