Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel nyáron ismerkedtem meg.

Akkor még volt barátnője, de megjelölt facebookon bár nem nagyon beszéltünk csak elvétve. Szeptemberben véget ért ez a kapcsolata (2év után) Aztán neki álltunk beszélgetni először fb-on majd élőben találkozgattunk és szinte mindig együtt voltunk.. a döntés elé álltunk, hogy mi legyen velünk.. abban maradtunk hogy titokban járunk.. mikor ezt kimondtuk (edzésen voltunk, de csak kettesben akkor már) megcsókolt.. ez folytatódott 4 napig.. ahol egy buli után nálunk "aludt" ..no nem feküdtünk le.. csókolóztunk rengeteget, tapizott, tapiztam, orál (nekem első volt..).. borzalmasan élveztem! aztán még egy hétig folytatódott.. utána mondta hogy ő nem akar komoly kapcsolatot.. jó megértettem mert 2év után énsem lennék máshogy. Volt egy ilyen 'Barátság extrákkal' dolog (szex nélkül, a szüzességem nem így akarom elveszíteni de az orális dolgokat énis kedvelem) ami nem működött.. (nem vagyok hajlandó nyilvános helyeken..és hozzánk nem mindig tudott kijönni, náluk meg mindig voltak otthon.. ) el kezdtünk távolodni, de az ölelés meg szájrapuszi még mindig alap volt köztünk.

Jött egy csaj..akinek sokat segített (eredetileg) lelkileg [barátjával összeveszett a csaj nagyon összetört, azóta kibékültek].

Utána még egy csaj.. aki meztelen képeket csinált magáról és nem pénzért (nem részletezném mert erősen veszítene az anonymitásából a kérdés) elküldtem neki 1-2 képet hogy tudja kivel is van nagyon jó barátságban ami után én voltam az erkölcstelen gyerekes köcsög.. rá kb. 3napra megint jött hozzám.. egész nap kb együtt voltunk.. megint hívott edzésre.. elmentem. Azóta el-el vagyunk.. de nagyon messze van attól a sráctól akit kedveltem..

Mégis mi a fene van most akkor..??



2013. dec. 2. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dugni akar, te pedig előbb utóbb bele fogsz menni, ha így haladsz.
2013. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már szopol, lesz ott más is...
2013. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.Nem feltétlenül..:D
2013. dec. 2. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Dugni akar veled, te pedig egyértelműen járni. Pechedre Ő fog győzni! :D
2013. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!