Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha tudnád hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha tudnád hogy egy pár éven belül elég nagy rá az esély hogy meghalsz?

Figyelt kérdés
(és van párkapcsolatod) szólnál a párodnak vagy sem ?

2013. nov. 22. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyire nagy az esély, attól függ.
2013. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szólnék. bakancslistát csinálnék,és kiélném magam.
2013. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
először megpróbálnám én magasm megemészteni aztán hogy megértse miért vagyok életkedv nélküli elmesélném, ha elhagy ezért, akkor jobb is úgy, ha melletted marad, akkor jól választottál
2013. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szólnék, hogy fel tudjon rá készülni.


legalább nem csal meg, tudja, hogy pár év múlva úgyis szabad lesz :D

2013. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok csak nincs párkapcsolatom. Ha lenne akkor nem tudom szólnék-e neki, a végén mindenki egyedül hal meg.
2013. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szólnék neki, hanem elvinném mindenhová, ami a bakancslistára fel van írva.
2013. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem szólnék. Eltűnnék az életéből szépen lassan, hogy ne érezze a hiányomat mikor már meghalnék. Ha kell meg is utáltatnám magam, hogy inkább örüljön, hogy végleg eltűnök, de akkor se pazarolja az idejét egy esélytelen kapcsolatban mellettem ami max pár évig tart.

És ez ugyan így igaz a családomra és a barátaimra. Szörnyen hangzik, de én nem akarom, hogy engem sajnáljanak vagy gyászoljanak, nem érek annyit. A haláltól pedig nem félek, szóval ugyan úgy élném tovább az életem semmi bakancslista vagy hasonlók, max spórolgatnék amit megkapnának a halálom után. De attól, hogy miattam valaki magába zuhan vagy hasonlók igen.

2013. nov. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szólnék,mivel én is elvárnám.
2013. nov. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Állon verném a halált.
2013. nov. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!