Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Visszautasítanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Visszautasítanátok egy lányt, miután megtudtátok, hogy szilikon mellei vannak?

Figyelt kérdés
75C,tehát nem beszélünk kifejezetten nagy mellekről,sőt külső szemmel nem vehető észre különbség,természetes hatású,viszont tapintásra más.
2013. dec. 2. 21:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Csak ha alul is szilikon.
2013. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
20%
Igen. Nem azért, mert csúnya, v más a tapintása, hanem mert aki szilikonmellet csináltat, az felszínes r!banc.
2013. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
23%
Ezért önmagában nyilván nem, de elmond valamint a hölgy világszemléletéről, hogy szükségesnek érezte ezt a beavatkozást. De ez inkább csak prekoncepciót jelentene, mint élből elutasítást.
2013. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Már volt szilikonos, izgató volt. De egy szülés utáni nem szilikonossal is tudok mit kezdeni, sőt az aprókkal is. .)
2013. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
49%

#2

És azt minek nevezed, hogy valakivel nem jössz össze, akivel esetleg összepasszolnál, csak azért mert szilikonmellei vannak? Idiótának? Igen, asszem azt hívják idiótának.

2013. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%
Azért én nem gondolom azt, hogy minden szilikonos ribi! Egy sor oka lehet rá, amiért megcsináltatja. Én is megműttetném a melleimet, ha tehetném, mégse vagyok se buta, se ribi, egyszerűen csak így nem szeretem őket, csúnyák.
2013. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Amiatt, hogy valaki nem elégedett a külsejével, még nem feltétlenül felszínes. Akkor a lányok ne fessék a hajukat, a férfiak meg ne járjanak kondizni. Lehet, azért csináltatott műmelleket, mert szinte nem is volt melle és jobban érzi így magát a bőrében. De a kérdésre válaszolva: Nem nem utasítanám vissza. 24F
2013. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

alapból nem szeretem a szilikon mellett. Jobban szeretem az igazit tapintani csókolgatni meg egyéb :)

Ez szilikonnál nem ugyanaz.


De így nem mondanék semmi biztosat. De amúgy függ h mekkora!! Mert ha tényleg olyan látványos méret akkor igen akkor ott hagynám idővel.

Még ha mindenben passzolunk akkor is kedves 5-ös válaszoló asszem :)

2013. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Igazából nem hiszem,hogy felszínes lennék,viszont rengeteget csúfoltak miatta suliban,és gyakorlatilag pokollá tették a középiskolás éveimet. Ezért került sor a műtétre.
2013. dec. 2. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!