Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Visszautasítanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Visszautasítanátok egy lányt, miután megtudtátok, hogy szilikon mellei vannak?

Figyelt kérdés
75C,tehát nem beszélünk kifejezetten nagy mellekről,sőt külső szemmel nem vehető észre különbség,természetes hatású,viszont tapintásra más.
2013. dec. 2. 21:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Azzal, hogy megműttetted magad, a csúfolóidat igazoltad. Ez gyenge jellemre vall. Tehát visszautasítanálak miatta. Meg azért is, mert nem tetszik, ha valaki hiúságból fekszik kés alá.


22/F

2013. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#19: megszokhattad volna, hogy GYK-n a véleményt kikérdező kérdésnél a piros kezet (amely a "nem hasznos"-t jelenti) sokan a "nem ért velem egyet!:("-ként értelmezik. Ilyen kérdésnél egyébként definíció szerint nincs olyan, hogy "rossz válasz", leszámítva azt, ami totál off-topic - mint pl ez:)
2013. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Elég gyerekes, ha valaki rögtön azt írja, hogy ha már szilikon mell, akkor valaki rögtön r***c.

Ha valaki elégedetlen a mellméretével, és ezért megcsináltatja a mellét, miért kell rögtön a lotyót látni benne? Egyébként tök megértem, ha problémám lenne a mellemmel én is megcsináltatnám.

Meg aztán lehet valakinek szilikon melle pl amiatt is, mert korábban mellrákja volt, és el kellett távolítani a mellét, vagy alapból úgy született, hogy az egyik melle látványosan kisebb, mint a másik.


Kérdező: Szerintem, ha egy srác igazán szeret, akkor nem fogja érdekelni, hogy szilikon melled van vagy sem, mert nem egy bizonyos testrészedbe szeret bele. Ha meg ez kizáró ok neki, akkor nem is érdemelt meg.

2013. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az igazat megvallva negativ pont lenne, de ha a személyiséged eléggé megfog, akkor nem utasitanálak vissza. Nem ez a lényeg :)
2013. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 DreamWeaver ***** válasza:
81%
Az ilyen jellegű beavatkozások (is) erős lelki labilitásról árulkodnak. Ilyen, vagy olyan formában mindenkit csúfolnak kisiskolában. Mindenkinek egyaránt feladata, hogy ezeken felülkerekedjen. A szépség nem egyszínű. Vannak férfiak, akik a nagy lufimellekre buknak, vannak, akik az egészen picikre. És még hosszan lehetne sorolni a testi jellegeket. Tudod, aki megvakul, annak felerősödik a hallása. Aki elveszíti a lábait, az rákényszerül arra, hogy megizmosodjanak a karjai. A Te eseted gyáva húzás volt. Megfutamodtál egy kihívás elől. Olyan kihívás elől, amihez hasonlóval minden ember szembesül élete során legalább egyszer, ha nem többször. Igen, én visszautasítanám a lányt, ha megtudnám, hogy szilikon mellei vannak. Mert az a lány egy gyenge és gyáva szeretetkoldus, aki hajlamos arra, hogy feladja önmagát. Egy csaló, aki be akart engem csapni. Jelleménél fogva ez csak az első lépés volt a hosszú sorból. Ezt számtalan újabb megfutamodások fogják majd követni. Egészen addig, amíg a lány el nem jut a poklának legmélyére, ahonnan elindulhat felfelé és hosszú kitartó lelki munka árán egy kiegyensúlyozott, boldog életben találhat rá önmagára.
2013. dec. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!