Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznél, ha névnapodkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznél, ha névnapodkor a barátod még meg se köszönt. (nem nagy ajándékra vágytam) anyáknapjára pedig a sogórnőjének sms-t küld?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én finoman a tudtára adnám hogy ez nem esett valami jól...
2009. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ ő pl mennyire ünnepli a névnapokat, lehet, hogy elfelejtette... sok helyen nem olyan nagyon szokás, enyémet anyukám is rendszeresen elfelejti, pedig nincs olyan ritka nevem. :)


Első évben nekem is elfelejtette a kedvesem. (de nem haltam bele)

Második évben már nagy nehezen eszébe jutott...

Harmadik évben meg aznap kérte meg a kezem. :)

2009. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem nagyon megbántana vele...Nagyon...

Lehet, hogy egy névnap nem nagy alkalom, de valamilyen szinten az én ünnepem.

Nem hiszem, hogy nagy dolog, hogy ha valaki elvárja a párjától, hogy legalább az "általános" ünnepeket (szülinap, névnap) ne felejtse el.

Az én barátom nagyon figyelmes :) Nekem is nemsokára névnapom lesz, és már most annyiszor mondja, ő tutira nem fogja elfelejteni :)

A helyedben pedig szépen megmondanám neki, hogy azért rosszul esett...

2009. nov. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

10:55válaszolónak!

még egy sms sem fért bele.

mert nem tudtunk aznap találkozni, nem kereste az alkalmat rá

neki más fontosabb

2009. nov. 22. 11:43
 5/8 A kérdező kommentje:

és 4,5 éve együtt vagyunk

de már lassan nem nevezem együtt létnek ezekután

2009. nov. 22. 11:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem szeptemberben volt névnapom, az akkori barátom épp, hogy annyit kit udott nyögni, hogy boldog névnapot, de semmi ajándék, semmi. Kissé furán éreztem magam tőle, nálam ez alapvető dolog lenne, legalább vmi kis apróság... Aztán nem sokkal ezután szakítottunk is, jobb is, mert az ilyen pasi egy bunkó. :S

18/L

2009. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki, egy tapló a pasid! Higgy nekem!
2009. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most volt októberben a névnapom és az nagyon rosszul eset
2009. nov. 22. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!