Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit adjak anyának anyáknapjára?

Mit adjak anyának anyáknapjára?

Figyelt kérdés

Valami saját készítésűre gondoltam mert a zseb pénzem kifogyott:)

Tudnátok ajánlani? Mondjuk amihez szines papir kell mert az van rengeteg :)

És irjátok le azt is ti mit adtok :)

12/L


2011. ápr. 30. 11:27
 1/8 Darcy01 ***** válasza:
Hajtogass a papírokból virágokat:-)
2011. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van otthon gyöngyöd, csinálj neki egy virágot belőle. Az nem hervad el, és sokkal szebb. Pár száz forintból meg van.
2011. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Vannak gyöngyeim és ezt ki is próbálom:) A virághajtogatást is kipróbálom :)

Jöhetnek még ötletek :)

2011. ápr. 30. 11:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Irjál beváltható bónokat. Pl: 1/2 órás lábmasszázs, vagy, hogy a bón átadásakor kitakarítod a szobád, vagy felmosol a konyhában, vagy elmosogatsz, vagy felporszívózod a lakást, vagy elmész boltba, vagy meglocsolod a virágokat....stb
2011. ápr. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyák napjára a virágot, mint pl. az orgonát, "lopni" kell, vagy kérni attól akinek van orgonabokra.
2011. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen szerintem is a virág a legjobb ötlet. Én is azt adok majd neki,a kedvenc virágát! :) .. Viszont ha tényleg nincs amivel költhetnél,én is csak azt tanácsolnám amit az előttem szólók. Készíts neki valami kreatív dolgot.. De még ha nem is lesz szép,a szándék a fontos. :)
2011. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

11.39


Azt hiszem ez természetes, hogy egy 12 éves gyerek kitakarítja a szobáját. Vagy néha elmosogat, felmos.

2011. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen én nagyon sokszor segitek anyának amiben kell mert az mosolyt csal az arcára és nekem az csak jó:)

2011. ápr. 30. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!