Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi év után kellett meg tudni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi év után kellett meg tudni?

Figyelt kérdés

A férjem bevallotta, néhány évi házasság után, hogy elõttem nem volt nõvel.

Ugyanakkor egy másik férfi is bevallotta, akivel én is elveszitettem, hogy nem volt nõvel, hosszu évek után.


2013. dec. 3. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki a fenét érdekel ez most?
2013. dec. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És ez min változtat, hogy most már tudod? A házasságodon változtat valamit? A férjedre másképp nézel emiatt? Ha előbb tudod akkor nem is mentél volna hozzá? Jobb lett volna, ha az derül ki, hogy előtted a fél városon átment már? hm..
2013. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Bevallom, a kérdés olvasásakor legördült egy könnycsepp az arcocskámon, biztos nem érdemel meg egy ember sem annyi kínt, mint amit most te átélhetsz.
2013. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
franc se érti az embereket(nőket és férfiakat egyaránt), egyszer az a baj, ha sok partnere volt, másszor meg az, ha kevés.
2013. dec. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És mi is pontosan a probléma? Egy férfinek valahogy szégyellni valo a szüzesség.m
2013. dec. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most mi is a probléma?????
2013. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Micsoda trauma... :D
2013. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
ó, mikor 16 évesen azon aggódtam, meglesz-e kettes a matek témazáróm :D
2013. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
:D
2013. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nagy trauma volt? te nyilván egy csapat focistát lectál és most aggaszt
2013. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!