Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön egy fiús lány. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy fiús lány. Hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Iden ismertem meg, evfolyamtarsak vagyunk, es szerintem gyonyoru! Ott kezdodnek a bajok, hogy az osztalytarsaim mindegyike "okadni" kezd, ha raneznek, pedig szerintem egy tunemeny :) Alacsony, ugyanolyan az erdeklodesi kore, mint nekem, a rovid haja tetszik, es szerintem eleg humoros is. Hogy kezdjek bele, ha tudnam, hogy ket even at azt kell majd hallgatnom, hogy "Azzal te jarsz, es szerelmes vagy bele, Jezusom!?" Tudom szarjak mas velemenyere, de ez marhara rosszul esik, ha arra mondjak ezt, aki tetszik nekem :(
2013. dec. 3. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

asszem meg is talaltad a valaszt.

legalabb nem happoljak el eloled.

2013. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kell két évig hallgatni. Minden csoda 3 napig tart. Szerintem egy-két hét és megszokják, hogy együtt vagytok.
2013. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha járni kezdesz vele, azonnal befogják a szájukat. Pláne, ha megtudják, mit műveltek kettesben :P

Amúgy meg szard le őket.

2013. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De amikor olyanokat mondanak rola, hogy fiu, vagy lany o most, meg a szemebe mondjak, hogy undorito lehet a pinaja, o meg sirva megy ki, es kozben kirohogik, az ugy kifacsarja a szivemet, hogy az valami hihetetlen :( Mennek en vigasztalni ot, de a noi mosdoba fut be, oda meg nem kovetem... :(
2013. dec. 3. 18:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lány. Milyen boldog lenne ha kiállnál mellette :)
2013. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg tőled függetlenül ilyen bunkók az osztálytársaid. Szerintem ezen már csak javítani tudna, ha együtt lennél vele.

És biztosan nagyon jól esne neki, ha kiállnál mellette.

2013. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

egy tünemény vagy Te is! :) örülök,hogy vannak még ilyen fiúk:D

Állj ki mellette,nagyon jól fog neki esni,ne szalaszd el a lehetőséget,lehet hogy nagyon mélyponton van,és te leszel neki az életmentő :))

ne félj,menj oda hozzá! :)

2013. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem kozos a vonzalom, mert amikor megyunk hazafele, o a masik oldalon, akkor ossze-ossze akad a tekintetunk, es amikor all a buszmegalloban, akkor is engem nez :) Csak mivel 3 honapja ismert meg, ezert meg nemnagyon merek odamenni egy barmilyen lanyhoz, es ezen is kattogok, hogy hogyan kene
2013. dec. 3. 19:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Mégis hány évesek vagytok ti?
2013. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
18 - 17
2013. dec. 3. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!