Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt már menthetetlenül elronto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt már menthetetlenül elrontottam, ugye?

Figyelt kérdés
Beleestem egy kamus, gyökér pasiba (valószínűleg nős is) és állandóan erről dumáltam egy barátomnak. Hogy pl. mennyire tetszik nekem, szerelmes vagyok belé stb. Közben rájöttem, hogy a jó barátom mennyivel normálisabb, értelmes stb. és persze alapból is bejött egy kicsit nekem már a barátság kezdetén is... Mostanában céloztam finoman arra, hogy esetleg lehetne több is... de a tudtomra adta, hogy csak barátként tekint rám. :( Ezt már nem lehet menteni, ugye? :(
2013. dec. 3. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem de valószínű eddig sem akart tőled semmi komolyat.
2013. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zotanbro ***** válasza:
100%
mar a zonaban vagy :D onnan meg nem jutsz ki :-D
2013. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
friend zone
2013. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De egy időben Ő is célozgatott...(csak akkor én még a másik után szaladgáltam) hogy pl. az ilyen nők a gyengéi stb....
2013. dec. 3. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát most már nem vagy "olyan nő" a szemében.
2013. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
még van rá esély.
2013. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!