Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is vannak ilyen menthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is vannak ilyen menthetetlenül pocsék napjaitok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma van az első évfordulója életem egyik legnagyobb hibájának. Volt egy nagyon jó ember mellettem, akit megbántottam, onnantól hiába húztuk tovább a kapcsolatot, sajnos el volt rendelve, hogy vége lesz. Nem hiszem, hogy találok olyat, mint ő volt.

Ma kiderült, hogy a munkámat sem tudom úgy folytatni, ahogy szerettem volna, más területen kell betanulnom, úgyhogy kérdéses, hogy pénzem mikor lesz belőle.

Ráadásul reménytelen szerelmes vagyok, ismerkedtem valakivel, amit megint csak én rontottam el, sérült ember és türelmetlen voltam vele, jelenleg nem is beszélünk. Pedig azt hittem, az ilyesmi 15-16 éves korban létezik.


Nem az önsajnáltatás volt a célom, általában igyekszem pozitív lenni, csak most egyszerre ez így sok. Úgy érzem, egy területe sincs az életemnek, ami rendben lenne, és változtatnom kéne, csak fogalmam sincs, hol kezdjem.

24 éves lány vagyok egyébként.


2013. okt. 3. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

szóval se munka, se kapcsolat?

Hogy voltál türelmetlen a sérült illetővel? Nem lehet megjavítani valahogy a dolgot?

Ha ezek már sehogy sem javíthatóak, javítsd a többi kapcsolatodat, pl. a barátnőkkel. Keress köztük olyat, aki jó tanácsokat ad, meghallgat, empatikus. Néha iszogassatok együtt, aztán hátha jön egy jobb ötlet, merre indulj el.

tudod, több szem többet lát, több fej többet tud.

2013. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak rossz napjai. Ilyenkor arra szoktam gondolni, hogy ennél már csak jobb lehet. Elég, ha apránként átgondolod a dolgaidat és szép lassan nekiállsz rendbe tenni őket. Fel a fejjel! Egyik rossz nap sem tart örökké. ;)
2013. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen.. mindenkinek vannak.. nekem a mai pont ilyen.

hogy mit csinálj ? próbált lefoglalni magad.. (film,zene,olvasás)


a szöveg első felére nem tudok mit reagálni. ami volt elmúlt szép volt jó volt ennyi volt. kb.


Kezdésnek próbáld meg megbeszélni azzal az illetővel a problémádat akivel türelmetlen voltál.. majd próbálj teljes erővel a munkára koncentrálni de azért hagyj erőt arra az illetőre is.. mert ha párkapcsolati téren is gondok vannak akkor a munka szarabbul fog menni.. :/ tehát mindenképp a kapcsolat megoldására fókuszálj elsőként.

2013. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Túlságosan faggattam olyan dolgokról, amiről nem akart beszélni, szerintem ez volt a gond. Szívesen tisztáznám vele, de konkrétan nem válaszol:) Elfelejteni szeretném inkább, úgy látszik, nincs ennek jövője.

Néha én is csak túlélni próbálok, zenehallgatás, olvasás, filmezés sokszor van, csak attól még pörög az agyam állandóan a hiábavaló dolgokon. Fél éve mutat ilyen romló tendenciát az életem, és nem látom a pontos okát (a fentebb említett hibán kívül).

2013. okt. 3. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok, de hasonló bajom van. Igaz, stabil munkám van, csak éppen utálom. Minden reggel úgy kelek fel, hogy szivem szerint felgyújtanám az egészet..


Párom nincs, még mindig nem tettem túl magamat az exemen. Próbálkozások voltak, de egyik sem sikerült jól.


Barátom, családom több, mint egy napra lakik tőlem...


Szóval, ha rájöttél, mit lehet tenni ilyen esetben, kérlek, szólj

2013. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Álljál másképpen a dolgokhoz. Minden fejben dől el.
2013. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!