Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha úgy megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha úgy megyek bulizni, hogy megvan?

Figyelt kérdés

Eddig sose mentem úgy bulizni, hogy megvolt, olyankor mindig itthon maradtam inkább mert olyan kellemetlen nekem, mikor olyankor megvan. Mellesleg egy szórakozóhely wc-je nem túl tiszta, ott betétet cserélni is macerás nekem. :/ Most fog megjönni de hétvégén olyan buli lesz amit nem akarok kihagyni :/ Lányok, ti szoktatok olyankor bulizni menni amikor megvan?


(Lehet, hogy rossz kategóriába írtam de itt mindig sokan vannak. :)


2013. dec. 3. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Dugni mész, vagy bulizni?

Én nem járok diszkóba, csak koncertekre, de simán. Egyébként a tamponnal jobban jársz.

2013. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De a tampontól félek, még sohasem használtam :/
2013. dec. 3. 20:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb, mint a betét! Használj mini-t legfeljebb, majd többször jársz mosdóba.
2013. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bulizni jársz, de a tampontól félsz?

Érdekes párosítás... próbáld csak ki a tampont, sokkal, de sokkal kényelmesebb, mint bármilyen betét! És higiénikusabb is persze.

2013. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is így jártam a hétvégén:D szerencsére már a 4. napon tartottam, szóval annyira nem volt vészes. tampont használok, szerintem sokkal praktikusabb, nem szivárog ki a vér a bugyidba, nem lesz büdös, szóval azt ajánlom, sokkal kényelmesebb:)
2013. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy nem félelmetes, nem érzel semmit, csak ügyelj rá, hogy a zsinórt majd kitudd húzni. A mini meg tényleg pici.

Ráadásul ha még egy tisztaságit is raksz be mellé, aggódnod sem kell, hogy foltos lesz a bugyid.

A betét nem vérez össze, nem kell azon aggódnod, hogy átáztál-e, betelt-e, mennyire érződik a szaga, stb. : )

2013. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Tulajdonképpen nem is attól félek, hogy fáj, hanem hogy van olyan aki rosszul lesz tőle, hányinger meg hasonlók. Ami némely tamponos dobozon is fel van tüntetve.

2013. dec. 3. 20:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Van olyan, de én ha beveszek egy Nospa-t az is elmúlik. :)
2013. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 piriiiiii ***** válasza:

Hány éves vagy, kérdező?

Használj nyugodtan tampont, eleinte én is rettegtem tőle, ma már lazán használom. Még "nőkorom hajdani éveiben" gyűlöltem a menstruációs napokat, most már teljesen semleges, a tampon tényleg jó, kényelmes, biztos.

2013. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok :)
2013. dec. 3. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!