Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan akinek mindene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan akinek mindene (! ) megvan, csak a beteljesült szerelem hiányzik az életéből?

Figyelt kérdés
Tényleg nem tudnátok mondani olyat amim nincs meg, anyáék a sok pénzüket rám költik, vannak barátok/haverok, nem szenvedek emberi kapcsolatokban sem hiányt, csúnya sem vagyok, alacsony sem, izmos vagyok, időm mint a tenger, suli is jól megy, hobbim is van pár... mégsem vagyok boldog.

2013. nov. 22. 23:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Te egy nagyon szerencsé ember vagy!
2013. nov. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
És iq-t vagy eq-t vettek neked anyádék?
2013. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
ha a suli jól megy akkor karriered pl még nincs max várományosa vagy évek multán
2013. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha dolgoznod kell lesz más bajod.
2013. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Szóval egy elkényeztetett, naplopó tini vagy. Ne aggódj, nem marad mindig így majd az élettől kapsz pár gondot és pofont. Egyébként pedig, miért akarsz te szerelmes lenni, a szerelem olyan embereknek való akik másoknak szeretnek adni nem pedig csak a saját örömüket nézik.
2013. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
mit gondolsz pénzzel boldog leszel, meg álhaverokkal akik ha nem lesz pénzed akkor nem szeretnek? kezdj el valamiért magad kűzdeniha eléred boldogság érzeted lesz: Kűzdj és bízva bízzál!!! kúzdeni kell valamiért, annak értéke lesz, azt becsülni fogod, az fontos lesz és örömet okoz. nyáron menj dolgonzi és amit abból a pénzből veszel na az örömmel teli dolog lesz végre :D
2013. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyudék nem akarnak támogatni egy nehéz helyzetben lévő mozgássérült srácot? Vagy esetleg te? :)


Full komolyan kérdezem!

2013. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

Igen hiányzik a szerelmem


BMW 535 :$

2013. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem még ez is meg van viszont van egy más dolog ami eddig sajnos nem teljesült, tehát a szerelem sem minden. föleg hogy idövel átalakul. Sok év után már nincs az a kapcsolat ami ugyanolyan mint az elején. De persze sokkkal jobb lesz csak más.
2013. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

én attól lennék boldog ha boldoggá tennék valakit, mindenki jól járna :)


6os: Haverjaim meg nem a pénzemért bírnak, meg azért nem vagyunk gazdagok csak jól élünk... velük semmi bajom. Nem is fizetek nekik többet mint ők nekem, ha összedobunk vmi italra.

Gyúrtam, de már az is csak rutinná vállt, testépítő nem leszek, genetikám ahhoz kevés, de a maximumot kihozom magamból.


7es: Magamról van szó xd


8as: Nem szeretem a kocsikat


9es: te legalább már tudod milyen az, nekem csak pár hétig tartott mindegyik, kb félévente van vmi... :/

2013. nov. 22. 23:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!