Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretitek az intellig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek az intelligensen kinéző fiúkat?

Figyelt kérdés

Magas,sportos alkat,elegánsabb öltözködés,jólfésült haj,tudós szemüveg,hideg stílus.Néha még egy cselló is van nálam.

Én kb. ilyen vagyok és meglepően intelligensnek nézek ki.

Ez tetszetős vagy inkább a laza,dzsukéj stílus a menő?

Köszielloello

17/F


2013. dec. 3. 21:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Arról hallottam, hogy valaki intelligens, de arról, hogy valaki intelligensen nézzen ki...:D
2013. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az intelligensek bejonnek. A bekepzeltek nem.
2013. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nagyon okosan nézek ki hidd el:D
2013. dec. 3. 21:26
 4/17 A kérdező kommentje:
Beképzeltségről nem volt szó.Az inteligens meg nem mint belső tulajdonság szerepel.
2013. dec. 3. 21:26
 5/17 anonim ***** válasza:
Szóval hülye vagy. :D
2013. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ööö..nem.
2013. dec. 3. 21:27
 7/17 anonim ***** válasza:
küldesz képet priviben? :D
2013. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értettem soha. Ha tényeket írok magamról, vagy csak tisztában vagyok az előnyeimmel és azok pozitívak illetve kimerem mondani 1-2x akkor egy egoista beképzelt felfújt f**z vagyok. A ráció hiánya a szótárból, biztos ez lehet az oka :/
2013. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Küldj képet, lécciiiiiiiiiiiiiiiii *.*
2013. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ja.

Ha rosszat írsz magadról akkor önbizalomhiányos szerencsétlen vagy,ha jót akkor beképzelt.Így megy ez..

2013. dec. 3. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!