Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretitek az intellig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek az intelligensen kinéző fiúkat?

Figyelt kérdés

Magas,sportos alkat,elegánsabb öltözködés,jólfésült haj,tudós szemüveg,hideg stílus.Néha még egy cselló is van nálam.

Én kb. ilyen vagyok és meglepően intelligensnek nézek ki.

Ez tetszetős vagy inkább a laza,dzsukéj stílus a menő?

Köszielloello

17/F


2013. dec. 3. 21:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Bocsi,de képet nem küldenék.
2013. dec. 3. 21:32
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt írtad intelligensnek nézel ki. Nem azt, hogy az vagy. Ha valaki buta, nem valami vonzó.
2013. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor egy bunkó paraszt vagy.
2013. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kép nélkül mind semmit nem ír amit leírtál...
2013. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értem miért lennék buta,a belsőmről ugyanis egy szó sem esett.Nem is az a kérdés.


Na már bunkó paraszt is vagyok? Az eredmény:D Megtudhatom,miért?


Tudom persze,hogy kép nélkül nehéz,de mindenkinek a leki szemeire bízom a dolgot.

2013. dec. 3. 21:37
 16/17 anonim ***** válasza:
Bunkó paraszt: mert nem küldesz képet.
2013. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem értem,ettől miért válnék bunkó paraszttá,főleg,hogy nálam udvariasabb fiút nem nagyon ismerek.


Valamiféle új illemszabály,hogy kötelező a Gyakorin képet küldeni mindenkinek?

2013. dec. 3. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!