Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 20, lassan 21 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20, lassan 21 évesen még nem volt barátnőm, csók sem volt, és szórakozni sem voltam - barátaim sincsenek-, az nagy lemaradásnak számít ebben a rohadt világban? (Nem zavar, csak kíváncsi vagyok. )

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ebben a rohadt világban igen, amúgy nem.
2013. dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
egy kicsit igen..
2013. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
mihez képest?
2013. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, mi az oka. :)
2013. dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

De legalább sok level 90es karatkered van?


Amúgy igen, elég nagy lemaradásnak számít. Én is 21 évesen jöttem össze az első komoly barátnőmmel, de 16-7 évesen voltam kb ezen a szinten ahol most te, és jó pár évembe telt mire sikerült abból az állapotból kimásznom, haverkodni, barátokat szerezni, és végül a csajokkal zöld ágra vergődni.

Szóval a probléma nem is az hogy ennyi idős korodra még nem volt, hanem az hogy ebből kiindulva a szociális képességeid valószínűleg a nullához konvergálnak, és ezeket sajnos nem lehet egyik napról a másikra kifejleszteni.


Ha neked ez az életstílus megfelel, akkor oké, de így 20-21 év múlva is ugyanitt fogsz tartani. Egyéb esetben, állj neki személyiségfejlesztő könyveket olvasni, haverkodni, kocsmázni, és kezdj el élni.

2013. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem el van túlozva ez az egész. 19 éves koromig nem volt barátnőm. Most 25 vagyok, komoly kapcsolatban élek, érzelmi és szexuális téren sikeres és kiegyensúlyozott. A kérdező kevesebb mint két évvel idősebb mint én voltam 19 évesen. Mi a legnagyobb baj ami történhet vele? Hogy 25 hanem 27 évesen tart majd ott mint most én? És akkor mi van?
2013. dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem volt barátnőd, egy kis lemaradás, majd lesz. De miért nincsenek barátaid? Társakra szükség van. Keress magadnak hobbit és járj társaságba, még akkor is, ha visszahúzódó vagy. Nem te leszek a társaság közepe, na és?
2013. dec. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha most eltekintünk attól, hogy nem volt sem csók, sem barátnő, de még barátok sincsenek és szórakozni sem járt, az azért már elég nagy lemaradás. Ez azt jelenti, hogy nincs szociális életed. Ez nem is lemaradás és nem is csak ebben a "rohadt" világban, pléne ha még nem is zavar. Itt már erősen valószínű, hogy szakember segítségére szorulsz. Ha valaki így bezárkózik, az minden, csak nem normális.
2013. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Noydra ***** válasza:
Ebben nem a világ a hibás, hisz neked nincs életed.
2013. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy csajod még nem volt, az nem gáz, majd eljön a te időd is, bár nem ártana kicsit mozogni a lányok körében, hogy szokd a helyzetet.

De először ott kéne megoldanod a problémát, hogy emberek közé mész, társaságba, ismerkedsz.

2013. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!