Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm miért nem akar már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért nem akar már szexelni?

Figyelt kérdés
Pedig már fél éve együtt vagyunk és amikor rátérek a szex témára megsértődik.Már napok óta azon gondolkozok hogy jobb lenne ha szakítanánk mert ez a kapcsolat nem megy sokáig szex nélkül.Vagy ne erőltessem,jön magától? Nagyon szeretem őt és nem akarom csak úgy ott hagyni őt :( de jól esne már egy jó szex.

2013. dec. 4. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért sértődik be? Csak van oka, hogy valaki egy témán megsértődik.
2013. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gondolom szűz, és fél tőle.

Nem tudom milyen típus, ha romantikus, akkor készíts be egyszer gyertyákat, rózsaszirmokat, tüzeld fel, hogy akarja. De mindenképp légy gyengéd vele.

Megkérdezhetem, mennyi idősek vagytok?

2013. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Érdekes én fél év után is kívántam a pasimat.Most már 3 éve vagyunk együtt lassan és most van az hogy ritkábban kívánom őt.Szerintem valami nincs rendben?De a félév az akkor is korai a szexuális elhidegüléshez.
2013. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én 17 vagyok a lány 16
2013. dec. 4. 15:18
 5/12 anonim ***** válasza:
És mit mond, miért nem akar szeretkezni veled?
2013. dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy kimerült? Esetleg hétvégén?
2013. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted, akkor nem szakítasz vele és adsz neki még időt. Gondolom, ha nagyon szereted, akkor nem csak arra mész, hogy lefektetsd. Szerintem inkább örülnöd kellene és értékelni, hogy van egy normális barátnőd. Ez a mai világban már annyira ritka. Én is 4 hónap után adtam oda magam a páromnak, akkor voltam 20 és ő volt nekem az első.
2013. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még elég fiatal, lehet, hogy még várni szeretne vele agy fél tőle... Mit mond, mikor rákérdezel?
2013. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
még csak 16, akkor ez szerintem nem jogos, hogy szakítani akarsz vele emiatt. (később pl 25 fölötti csajnál már aggasztó lenne mindez) És nem csak dugni lehet, ha pl még szűz és picit fél ettől. Lehet mást is csinálni. Szerintem ne kapkodd el még ezt a szakítás dolgot, ha tényleg szereted.
2013. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fél tőle. Egyébként van valamilyen testi kapcsolat köztetek (petting, orál stb.)?
2013. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!