Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy srácba ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba . Csak nem merem elmondani neki . Szerintetek a Fiú kell megtegye az első lépést? .

Figyelt kérdés

Na szoval . . 6 Éve ismerem és 1 éve szeretem . . .Vágtam érte az erem . . .Sirtam éjszakánként . . .:(

Nem tudom mit tegyek . . .Segitsetek nekem . . .Adjatok tanacsot vagy valami . .. :((



2013. dec. 4. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Várj még 8 évet, hátha összejön mással.
2013. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A fiú nem teszi meg az első lépést, ha nem jössz be neki. Hogy mit gondol rólad ilyen téren, ahhoz neked kell elmondanod neki az érzéseidet. 1 évig várni rá butaság, és addig szólj neki, míg nem késő.

A pengét meg felejtsd el.

2013. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na álljunk meg egy szóra. Inkább felvágod az ereidet, mint hogy elhívd valahova a srácot? Gondolkozz már egy kicsit!
2013. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bár csak hasonlóan érezne irántam az a lány, akire gondolok...Én is kb. 6 éve ismerem, egyszer elmondta, hogy bejöttem neki még anno. aztán közölte azt is, hogy nem érdeklem őt, akkor nem érdekelt engem, most már annál inkább érdekel...De nem mutatom ki ezt :/ Ezzel csak arra akartam célozni, hogy 2 okból kifolyólag nem fogja megtenni az első lépést.Vagy azért, mert nem jössz be neki vagy azért, mert nem elég bátor és/vagy fél a pofára eséstől,csalódástól.
2013. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A pengét meg szerintem is hanyagoljad.
2013. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a fiú nem tudja, hogy szereted akkor milyen első lépésre vársz?


sokan úgy vannak vele, hogy halálosan szerelmesek egy adott személybe, de tőle várják az első lépést, mikor az illető nem is tudja, hogy mit érez...


Ez nem gáz, nem szégyen, ha vállalod az érzelmeidet!

2013. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem KIOKTATÁST KÉRTEM HANEM ÉRTELMES VÁLASZOKAT!
2013. dec. 7. 17:10
 8/8 anonim ***** válasza:
ÉRTELMES VÁLASZOKAT KAPTÁL KISLÁNY, csak használnod kéne a kicsi agyadat és következtetni ezekből arra, hogy mit is kéne tenned...Nehogy már a szádba kelljen rágni mindent.
2013. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!