Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha fájnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha fájnak a melleim meg kemények és menstruáció előtt állok akkor mennyi idő? Még megjön mert ma kéne de a hasam nem fáj. És így nem tudom.

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!
2013. dec. 4. 16:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hamarosan. De miért ilyen sürgős kérdés ez?

És hogy nem fáj a hasad csak egy dolog, nekem sokszor nem jelez.

2013. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert tartok attól hogy teherbe estem vagy ilyesmi.
2013. dec. 4. 16:27
 3/16 anonim ***** válasza:

Neked legalább jelez valamit.

Nekem előtte nincsenek jelek és egyszer csak látom,hogy megjött. Közben szokott mellfeszülésem lenni :D

2013. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De nekem mindig szokott jelezni de most valahogy nem és aggódok. :(
2013. dec. 4. 16:30
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha ma kell megjönnie ne aggódj ennyire, sőt biztos előfordult már veled is az, hogy késett.

Tény, hogy menstruáció előtt van a legnagyobb esély a teherbeesésre, viszont az, hogy a mell megfeszül lehet a menzesz előjele is.

Várj még, hiszen van még a napból több, mint 7 óra.

2013. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De ez már a 29. nap
2013. dec. 4. 16:44
 7/16 anonim ***** válasza:

32.-ig várj, ha nem változik menj el nődokihoz.

És ha már eltelt jópár nap az szeretkezés óta, 700-1000 forint körül kapsz tesztet.

2013. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát ebben a hónapban csak egyszer feküdtünk le és még a hónap elején és védekeztünk is.
2013. dec. 4. 16:51
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor akár most is megveheted a tesztet. Ha már nincs nyitva semmi, reggel vedd meg. DM-ben is láttam múltkor.
2013. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséget. Amúgy szerinted mennyi az esélye hogy terhes vagyok?
2013. dec. 4. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!