Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szex játéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szex játéknak jó lehet?

Figyelt kérdés
még nem szexelünk a barátommal, de sokmindenben már benne vagyok. Szeretném kielégíteni több féle képpen, szájjal kézzel meg tetszik mikor felizgatom és élvezi. Srácok ti minek örülnétek ilyen helyzetben? mi az amit kipróbálnátok? Konkrétan arra gondoltam hogy a hajamat is bevethetném a játékba, rácsavarni simogatni megszorongatni, nektek ez bejönne? 18/L

2013. dec. 4. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
de csak ha természetesen göndör hajad van (egyébként pedig lol, wat)
2013. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyald ki a segglyukát, ha megteszed oda lesz érted, valamint pukizz a fejére, azt is szeretjük ;)
2013. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 -es ne mondj ilyet mert a végén elhiszi(k)
2013. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A segglyuk kinyalást kajakra szeretem, a fingós cucc az tényleg kamu :D
2013. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kiwi66 válasza:
Szia. Igaz én lány vagyok,de szerintem csak olyasmit csinálj amihez kedved van. Amúgy jó ötleteid vannak nem is kell ennél több, mert a végén még bevágja a lompost ha sokáig húzod a pasid.
2013. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az orálból és a kézimunkából csinálj egy csak neki szóló showműsort! A technikához sok oktatóvideót találhatsz a neten, én csak annyit tennék hozzá, amivel még nagyobb sikered lehet!

Támadd le! Ha kettesben vagytok, nyomd le egy székre, ugorj rá, lássa Rajtad, hogy eszméletlenül kívánod! Csókold meg, tarts folyamatos és nagyon mély szemkontaktust! Ültesd le egy székre és szabadítsd ki a farkát, majd nézegesd! Legyél huncut kislány! Nézegesd a farkát, fogd a kezedbe, kicsit simogasd, majd mosolyogva, kissé az alsó ajkadba harapva, nézz a szemébe, figyeld a reakcióját! Nyald meg az ajkaid és lassan kezdj el dolgozni rajta, de úgy, hogy próbálj vele szemkontaktust tartani! Közben akár dicsérheted a méreteit, megjegyzéseket tehetsz (izgató, mikor ilyen nagy és kemény)! A vége felé kérdezheted, hogy mikor kapod meg végre a tűzijátékot, látni akarod, legyen jó sok stb. Ha elélvezett, akkor is örülj az örömének!


Kézimunka mellett alkalmazhatod kb. ugyanezeket azzal a kitétellel, hogy a szád most szabad. Feküdj le mellé, szemezzetek, csókold meg, miközben simogatod! Vagy ültesd fel, dőljön neki a falnak vagy valami keményebb dolognak, Te pedig tedd szét a lábad és fogd őt közre! Így az arcotok is elég közel lesz, Te odalent dolgozhatsz, ő meg élvezheti az össztüzet, amit az érzékei kapnak! Ebben az esetben viszont nagyon vigyázz, nehogy olyan helyre kerüljön ondó, ahová nem kellene!


Kellemes időtöltést!:)

2013. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vesd be a hajadat is a játékba, élvezni fogja.
2013. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!