Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi segíthetne rajtam?

Figyelt kérdés
Mostanság olyan egyedül érzem magam. kb 1 éve öngyilkos is akartam lenni egy hatalmas bűnöm miatt amit azóta nem tudok elfelejteni. Ugyanis Orálisan közösültem egy férfival , fiatal srác létemre. Azóta nagyon rosszul és magányosan érzem magam. Na meg családi és pénzügyi gondok. ! éve nincs senkim mindenki vissza utasít. Vajon mi segíthetne rajtam? Főként a baklövésem szeretném mielőbb elfelejteni valahogy amíg a bűntudat fel nem emészt és nem gondolom jobb megoldásnak az életnél az öngyilkosságot. Talán pszichológus segíthetne? Vagy elmennék egy Anonim szervezetbe kicsit beszélgetni? Rettentően mardos a bűntudat. Akkor jó döntésnek tűnt hisz 3 éve nem volt párom de most inkább megölném magam. 17/F
2013. dec. 4. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
14 èvesen oràlsan kozosultèl egy pasival? kemèny, de ezèrt mèg ne kosd fel magad. menj el a hàziorvoshoz, kèrj beutalòt egy pszichològushoz ès mesèld el neki. segìteni fog meglàtod!
2013. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tényleg csak pszichológus... Iskolapszichológus ingyen van.


Egyébként gratulálok.

2013. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled, a kíváncsiság természetes ebben a korban. Semmi rosszat nem tettél, ami miatt bűntudatod kellene, hogy legyen. Ha tényleg komolyan foglalkozol az öngyilkosság gondolatával vagy ha úgy gondolod, hogy nem tudod feldolgozni, mindenképpen menj el akár pszichiátriára is, nem kell beutaló sem. Ne legyen emiatt bűntudatod. Ha szeretnél beszélgetni valakivel, nyugodtan írj privát üzenetet, válaszolni fogok.
2013. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok, akkor most szopjam le a szobatársamat, vagy mi??
2013. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
jaja, szakemberhez. most.
2013. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!