Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban sztereotípia, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban sztereotípia, hogy minden nőnek tetszik a macsótípus és minden férfinek a vékony nő?

Figyelt kérdés
Amúgy a macsó alfahímnek milyen nő tetszik? És a vékony szőke nőnek? Általában ezt a két típust emlegetjük leginkább...
2009. nov. 22. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:

ajj, annyira lerágott csont már ez a kérdés. igen, a legtöbb nőnek az alfahím kell, egész addig, amíg rá nem jön, mit is keres igazán egy kapcsolatban. meg addig, amíg meg nem alázzák, meg nem csalják és így tovább.

plusz, én nem vagyok egy szőke gebe, mégis van pár srác aki összejönne velem. ja és büszke vagyok rá h nem csak arra kellek nekik h megdugjanak és annyi.

2009. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

maximálisan egyénfüggő.

nekem nem szimpatikusak a macsó alfahímek.

2009. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

senki nem tudja, hogy mindenkinek mi tetszik, mert mindenki csak magát tudja.


egyébként vannak pasik, akiknek a dagik jönnek be, meg vannak akinek a kakiszex.


szóval fölösleges ezen filózni, dagin is lesz aki megdug.

2009. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
társadalomfüggő....ahol sok az alfahím, ott sok lesz a szőke-vékony is, és ezek, egymás között válogatnak. háttérbe szorulnak a normális egyedek. de ugyanakkor őkis megtudják találni a párukat, mert sosem lesz tele az ország alfahímmel és szőke-vékony ciklonokkal.
2009. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem kell macsótipus. h aztán mindig azon aggódjak, h mikor megy el vmi üresfejű, szőke libával? :)) kösz, inkabb kihagyom.. :S
2009. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
de általában a normálisabb emberkéknek nem is jönnek be ezek a szélsőséges típusok...elvárásai mindenkinek vannak, de ezeknek nem kell elterjedni az amúgyis lehetetlen tökéletességig:) van aki így születik, van aki később jön rá, és van aki sose lesz ilyen.. ezt nem lehet "kiszámolni"
2009. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!