Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz a sztereotípia, mely...

Igaz a sztereotípia, mely szerint a testépítők nem túl okosak?

Figyelt kérdés
Olvastam interjúkat, néztem videókat, és az a benyomásom,h többségük elég beképzelt és buta. Nektek erről mi a véleményetek?
2011. okt. 14. 17:47
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
89%

Az a véleményem, hogy provokálsz.

És ha így van: ne tedd.

2011. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Miért provokálnék? Vagy ezen az oldalon minden annak számít?
2011. okt. 14. 17:58
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát általában nem agyra gyúrnak, az tény.
2011. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván nem számít minden annak, csak a kérdésnek elég olyan szaga volt.

Ha nem így van, akkor visszavonom.


A véleményem pedig az, hogy ugyanúgy vannak okosak és buták, ahogy a társadalom minden rétegében. (Nem szeretem az általánosítást.)

2011. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így egy az egyben nem igaz. Vannak buták és okosak is köztük, de aki magas szinten űzi, az főként hiú.(szerintem)
2011. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 dirtboy ***** válasza:
57%

nem hinném hogy buták lennének,

velük készült videók alapján nem jó ítélkezni mert ami velük készül abban általában csak edzésről meg hasonlókról van szó.

így hát nem lehet megítélni hogy mennyire is terjed ki a tudásuk más téren.

az biztos hogyha két tettépítő találkozik ne hogy azt hidd hogy edzésen meg izomépítésen kívül nem beszélgetnek másról.

sőt egyszer olvastam valakikről hogy edzőtermen kívül soha nem beszélgetnek edzésről.

egyébként meg gondolj csak bele,ők sem edzőteremben születtek nagy izmokkal,sima átlag gyerekek voltak iskolákat végeztek,és nem hiszem hogy heti pár óra edzéstől nem tudnának mással is foglalkozni ami érdekli őket.

és pedig biztos van más is ami érdekli őket.

branch warren pl.vadászni szokott vaddisznóra,az érdekesség az az hogy nem puskával hanem dárdával és késsel :)

vagy cedric mcmillan pl.fő állású katona,és család fő ahogy ő nyilatkozta és csak ezek után testépítő.

mondjuk ennek nincs köze az észhez de ebből látszik hogy van élet a testépítés mellet is.

2011. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:

Szerinted a testépítés negatív hatással van az agykapacitásra? Vagy aki izmos szeretne lenni, az logikusan buta? Mert elég nagy f.szság mindkettő.


A teremben, ahova járok több az egyetemista, diplomás, és értelmiségi, mint átlagosan bárhol. A testépítés része az is, hogy van eszed megkeresni a pénzt a rengeteg kajára, és tápkiegre.

2011. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
43%
Ha azt nézzük, hogy mennyivel többet tud a saját teste működéséről, a helyes táplálkozásról, pihenés fontosságáról stb. akkor szerintem alaptalannak nyilváníthatjuk.
2011. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:

dirtboy!


És olyan van, aki emellett sikeres könyvelő, mérnök, vagy éppen régész? Érdekes lenne körbekérdezni valamelyik edzőteremben a haladó sportolókat, mivel foglalkoznak edzésen kívül.

2011. okt. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
83%
Kolompár uram: nem a szakma határozza meg az észt. Sőt.
2011. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!