Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk milyen okokból, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen okokból, vagy milyen esetben nem keresitek a barátnőtöket napokig? 21L

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 00:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Kóma.
2013. dec. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagyok kiváncsi rá valamiért, megbántott, bunkó volt, hasonlók miatt nem kerestem a barátnőim.
2013. dec. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 kismutyesz_ ***** válasza:
Mondd el priviben, hogy mi bánt. :)
2013. dec. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megtaláltam.
2013. dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

jobbat találtam, és ha nem is szakítok, minimum félrek@rok.

22f

2013. dec. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem egész egyszerűen más dolga is akadhat az embernek néha. A barátnő mindig azt hiszi, hogy rajta kívül nincsenek emberek, események, történések a Földön. De vannak.
2013. dec. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
többször megsértett,megbántott,ezért kíváncsi vagyok,hogy szeret-e még,és hiányzom-e neki,de,ha nem keres,akkor nem is szeret igazán
2013. dec. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
soha nem fordult ilyen velem elő
2013. dec. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 NoodIy ***** válasza:
6. Valaszolonak tökéletesen igaza van, nem igazán értem miért pontoztátok le. Egyszerűen nem kell mindig egymás nyakán logni. Attól hogy vki parkapcsolatban el, nem kell feladni a saját életét. Arra ott a házasság. Ettől független simán lehet más is a háttérben, de sokkal celravezetobb lenne erről a parodat megkérdezni.
2013. dec. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nincs olyan esemény ami indokolja a szerettünk több napig történő hanyagolását
2013. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!