Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Van olyan, hogy napokig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van olyan, hogy napokig nem keresitek a barátnőtöket, csak ha találkozni is tudtok, akkor felhívjátok időpontot egyeztetni?

Figyelt kérdés
Tehát napokig nem tudsz a másikról semmit, mert nem telefonálsz, nem sms-eztek, nem msn-eztek. Ha van ilyen, akkor miért? Nem annyira fontos a másik? Vagy annyira elfoglaltak vagytok?
2009. máj. 23. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha egyszer te keresnéd a fiút?
2009. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én keresem a barátomat és így is van, hogy napokra eltűnik. de azt hiszem szakítani fogok, én ezt nem bírom. nekem minimum, hogy a barátommal minden nap váltsak legalább 1 sms-t vagy vmit. :(
2009. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat először is!

Én szoktam keresni őt, de vagy nem válaszol az sms-re, vagy felveszi a telefont, de nem ér rá, vagy fel sem veszi a telefont. És nem csak én vagyok ilyen helyzetben, hanem két barátnőm is. Ezért kérdezek itt, hogy ez teljesen természetes-e a fiúknál, vagy mi fogtunk ki három különleges fiút.

2009. máj. 23. 13:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálunk alap, hogy beszélünk minden nap. Vagy hív a barátom, vagy sms-t küld, beszélünk msn-en is, szóval szerintem nem lehetsz túl fontos a számára, már bocsi.
2009. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
hát nem muszáj sztem minden nap beszélni, hagyjunk a másiknak 1 kis teret, de legalább 2 naponta hívd fel vagy ő hívjon, így legalább lesz miről beszélgetni
2009. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi valahogy mindig megoldjuk, hogy beszéljünk, de ha van 1 nap amikor nem tudunk, akkor arról előre szólunk a másiknak, hogy ne várja a hívást vagy akármit. Én megőrülnék ha napokig nem tudnék róla semmit, és sztem ezzel minden normális ember így van. (lány vok)
2009. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolatban alapvető szerintem, hogy meglegyen a kommunikáció! Ha nem is napi szinten, de két-három naponta azért illik érdeklődni a másik felől. Ha annyira nem méltat, hogy érdeklődjön legalább felőled, akkor a kapcsolat zátonyra futott, és a barátnőidé is. Ezt minnél hamarabb tisztázni kell, és ha olyan a helyzet, akkor kiszállni az ügyből.
2009. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is így gondolom, hogy egy kapcsolatban nem normáli, ha napokig nem tudunk semmit a másikról, csak megerősítést vártam.

2009. máj. 23. 15:30
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem keresd te is nekem is volt hasonló eset, bár én amelyik barátnőmet igazán szeretem akkor nem udom hanyagolni kicsit se. nemhogy még napikig ne halljak felőle majd meg veszek, h beszélhessek vele vagy msn-en vagy sms-ben vagy telón... persze jól esik nekem is ha a bnőm ír és nem csak mindig én sőt... legalább látom, h érdeklem és örülök.
2009. máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én olyankor szoktam ezt csinálni amikor már kezd a kapcsolat megromlani, és igazából már nem nagyon foglalkozok a másikkal
2009. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!