Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdekli az embereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekli az embereket a másik lelke?

Figyelt kérdés

Az, hogy hogy érzi magát, legalább barátilag. most pl. törölt egy fiú ismerősöm. Gőzöm nincs miért. Ő jelölt be, beszélgettünk, azt hittem legalább annyira lehet rá számítani, hogy alap szinten érdeklem mégha nem is akar semmit. Össze sem vesztünk.

Hosszabb távon nem érdeklek senkit, előbb utóbb mindenki csak eldob. Irigylem azokat akik ennyire tudnak válogatni és akárkit könnyedén eldobnak. Pont azokat nem keresik jehova tanúin és a koldusokon kívül akik tudnák értékelni az őszinte emberi érdeklődést. És így mondják, hogy nyugodtan kezdeményezzenek a nők is amikor úgyis csak eldobják őket?

Egész kiskorom óta mindig azt érzem, hogy sehol nincs rám szükség, senkit sem érdeklek. Már előre attól félek, hogy kibeszélnek, nem veszik szívesen akármilyen apró kis közeledésem. Mert mindig ez volt, sehol sem fogadtak el. :/

22N


2013. dec. 5. 12:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

ismerkedni akart valószínűleg, és ez nem jött veled össze. női barátokat keress


engem is csak addig érdekelnél, amíg minden szinten törődsz velem (szex is)

2013. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ne irigyeld ezeket az embereket, ők nem csak úgy "válogatnak" hanem a felszínes emberek csoportját képviselik, akik hidd el öreg korukra egyedűl maradnak úgyis, mert egy igazi barátság így nem "szűnik" meg, és az ilyen emberekért nem kár.

Én személy szerint 1000x többre értékelem az "apró közeledéseket" mert tudom hogy sokkal több szeretet, és törődés áll a háttérben, mint az ilyen sablonos óriási divatszavak mögött.

Ezt a szeretethiányos állapotot kéne megszűntetni valahogy, mert addig úgyis csak a rosszat fogod látni mindig..

2013. dec. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Zakathol ***** válasza:
100%
2013. dec. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
nem minden ember ilyen azért, de annyit javasolhatok, hogy ismerkedési fázisban (meg ezért később is jó, ha van) ne vedd se magadat, sem a másikat olyan túl drámaian komolyan. Talán érzékenyebb vagy valamivel (kritikusabb) - van ilyen, ez nem baj, nem gáz és nem tragédia. Találsz majd hozzád passzoló formát ;)
2013. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Megismert, aztán rájött, hogy mégsem kellesz neki mert nem olyan ember vagy aki neki kéne, ennyi. Ettől még nem kell feladni.
2013. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Hasonló dolgok történnek velem is és én is így érzek,de tudod én sem tudom sajnos a megoldást mert akkor már valószínűleg megoldottam volna. :)

Szóval tudom milyen érzés,és nem vagy egyedül ezzel,bár tudom ez nem sokat segít sajnos. :D

Én mindig pozitívan és normálisan állok az emberekhez és ezt szívom meg szerintem mindig,de hát ilyen vagyok a természetem,aztán szinte mindig a szart kapom vissza az arcomba.Sajnos nagyon sok ember van akik ilyenek,és ha ilyenek vesznek körbe azzal nem tudsz túl sok mindent tenni,maximum elkerülöd őket,de akkor megint ott vagy hogy senki nincs a közeledbe és nem tudsz kivel kommunikálni,ellenni és ez egy teljes körforgás sajnálatos módon. :/

22/F

2013. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
majd rájössz, hogy egyedül vagy és úgy is tudsz boldog lenni meg erős. amíg erre nem jössz rá, meg mindig másokra támaszkodsz, ki fognak készíteni meg borítani más emberek.
2013. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

"Már előre attól félek, hogy kibeszélnek, nem veszik szívesen akármilyen apró kis közeledésem."


Itt van a bibi.

2013. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Mások miért számíthatnak másokra magukon kívül? Lányokkal még annyira sem jövök ki, mint a fiúkkal. Próbálok én egyedül boldogulni, de szar amikor tudom, hogy a legtöbb emberbek soj barátja van vagy párkapcsolata is, nekem meg sehol semmi.
2013. dec. 5. 12:59
 10/25 anonim ***** válasza:

Gondolom azért törölt, mert van egy másik csaj is (látókörében vagy már össze is jött vele), és nem akarja hogy facebookos kommentjeid miatt féltékenykedjen.


Általában azok a normális srácok, akik már ismerkedés elején mondják, hogy szépnek találnak, később hogy tetszel nekik, majd 1-2 hét ismeretség után randira hívnak. Azok a srácok, akik akik csak lelki barátként haverkodnak az elején jellemzően legalább kicsit sunyik.


Egyébként van okod kishitűségre?

2013. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!