Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az embereket kb hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az embereket kb hány éves korukban kezd érdekelni a szex meg a másik nem? (külön fiúk, lányok)

Figyelt kérdés
Az hogy milyen a másik nemiszerve, hogy működik meg iylesmi
2013. máj. 7. 20:27
1 2
 1/14 Christiano Ronaldo ***** válasza:
13-15. Nőknél előbb azt mondják de a rosseb tudja.
2013. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

fiúk:14 felett.

lányok: 12 felett.

Persze nem biztos.

2013. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

ronaldo,nincs igazad,ugyanis nekem már 11 évesen ált a tököm,és reménykedtem hogy egy csaj csak ugy odajön és le.szop,természetesen nemjött össze. :D

namármost,ha a csajok korábban érnek,akkor őket mikor érdeklik a "férfiak"?10 évesen?

2013. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ez nincs korhoz kötve, általánosságba meg nem éri meg beszélni, mert valaki úgyis beleköt.
2013. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14 körül .. de nem annyira hogy beugorjak az első kandúr ágyába.
2013. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Változó ,engem 12éves koromban kezdtek el érdekelni a lányok .



14/f

2013. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
hat a mai vilagban egyre hamarabb.. engem ugy 11 eves koromban kezdett el erdekelni a szex, maszturbalas.. 15L
2013. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Engem személy szerint 14 éves koromban kezdett el érdekelni a másik nem, de csak ilyen kézfogásos, csók stílusban. Komolyabban pedig 16 éves koromban. (tehát szex, meg ilyenek)

L

2013. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem 10 évesen kezdett érdekelni.
2013. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát, Freud szerint igaza van Xeno-nak, mert 4-5 év körül jön el az a korszak a gyerek életében, amikor kérdezgeti, hogy a kis Pistikének miért lóg ott valami a lába között, és a kis Julcsikának meg miért nem. Ilyenkor jön az első szerelem ideje, mikor a kislányok úgymond beleszeretnek az apjukba, a kisfiúk meg az anyjukba, a nemi szerepeket elsajátítják, stb.

Amikor meg ez már tudatosan történik (nem az apuba szerelmes vagyok rész, hanem a Józsika olyan aranyos a párhuzamos ötödikből rész), az a pubertás kezdetéhez köthető, nagyjából, és mint olyan, ez mindenkinél más.

Mellesleg, erekcióra képes a kisfiú pubertás előtt is, csak magömlése nincs olyankor.

Mindehhez persze nagyban hozzájárulnak a környezeti tényezők, mint a média, társaság, szülők, stb. Ezért manapság már a 11 éves kislánykáknál menő dolog, ha összejön egy pasival, és még meg se jött neki, de azért lefekszik vele, és a hasonló korú kisfiúknál is dettó ez a helyzet.

Engem kb 15-6 évesen kezdett el komolyabban érdekelni a téma. Azt hiszem, ritkaságszámba megy, hogy én még az ELŐTT kezdtem el az elméleti részt gyűjtögetni, mielőtt a gyakorlatban kipróbáltam volna magam, de hát ez már amúgy sem az én gondom, csak remélhetem, hogy majdan a saját kölkeim hasonlóan okosak legyenek :D

2013. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!